Jak dodać nową skrzynkę email

Nowe konto email można założyć w zakładce "Konta email" w panelu.W tej zakładce można zakładać i usuwać konta email oraz zmieniać ustawienia. Każde zakładane konto jest przywiązane do jednej z domen, które dodałeś w zakładce "Domeny".Żeby założyć konto email, kliknij Dodaj.W okienku wpisz imię użytkownika (będzie to pierwsza część adresu email) i wybierz domenę, dla której chcesz założyć konto email.

Jeśli włączysz funkcję Catch-all, będziesz otrzymywać emaile, które zostały wysłane na nieistniejące konto email w obrębie tej domeny (na przykład, jeśli wysyłający wpisał adres z literówką, to i tak dostaniesz ten email).

Wpisz hasło i upewnij się, że jest wystarczająco skomplikowane, po tym kliknij Dodaj.Jeśli masz konto Free i korzystasz z funkcji php mail(), musisz dodać adres email założony w zakładce “Konta email” w nagłówku “From” w skrypcie wysyłającym emaile.

Jeśli ustawiłeś przekierowanie na inny adres email, to skrzynka pocztowa w panelu fukcjonuje tylko jako alias pocztowy — nie można na nią się zalogować ani wysyłać z niej emaile.