Od kilkunastu lat dostarczamy profesjonalne usługi hostingowe. Jesteśmy liderem na rynku darmowych rozwiązań www.

Główną misją naszej firmy jest dostarczanie profesjonalnych usług hostingowych i poszerzanie dostępu do nowoczesnych technologii. W swojej ofercie mamy darmowe i płatne pakiety hostingowe, domeny oraz serwery VPS. Międzynarodowy charakter zespołu ABC Hosting Ltd. przekłada się na szeroki zasięg, który w tym momencie obejmuje nie tylko Polskę, Ukrainę, Rosję, Amerykę Południową, Afrykę i kraje Bliskiego Wschodu.

Stale rosnąca liczba Użytkowników to dowód na to, że nasza praca przynosi owoce. Jesteśmy w tym momencie najpopularniejszą firmą hostingową w naszym segmencie na rynku polskim. Codziennie pracujemy nad tym aby osiągnąć podobny sukces również na rynkach zagranicznych.

Jesteśmy obecni na rynku już ponad 11 lat. Wśród naszych Użytkowników jest kilka pokoleń Internautów. Wielu z nich jest z nami od początku naszego istnienia. Rozwijaliśmy się razem z nimi, po to by móc zapewnić wysoką jakość usług dla najbardziej wymagających projektów.

Powstanie firmy ABC Hosting LTD

2005

Nasza firma powstała w 2005 roku. Przewodnią ideą ABC Hosting Ltd. było dostarczenie darmowych usług hostingowych dla wszystkich Użytkowników, którzy chcieli wzbogacić sieć internetową swoimi autorskimi treściami.

Rozpoczęcie współpracy z LeaseWeb

2009

W roku 2009 rozpoczęliśmy współpracę z LeaseWeb, dzięki czemu wszystkie dane gromadzimy w jednej z najlepszych serwerowni na świecie.

Przekroczenie progu 100 000 Użytkowników

2010

Intensywny rozwój firmy.

Wprowadzenie usług typu Premium

2013

Z biegiem czasu okazało się, że konieczne jest wprowadzenie nowych, rozbudowanych pakietów oraz szybkich serwerów VPS, po to by móc w pełni odpowiedzieć na istniejące zapotrzebowanie. Od 2013 roku nasi Użytkownicy mogą więc skorzystać z usług typu Premium.

Przekroczenie progu pół miliona Użytkowników

2016

Obsługujemy dziś ponad 600 000 Użytkowników i ciągle rośniemy w siłę.

Zasięg ABC Hosting

Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu specjalistów, którzy tworzą zespoły działające na kilku kontynentach. Codziennie pracujemy nad tym aby zapewnić naszym Użytkownikom najwyższą jakość usług i pełną satysfakcje.