Jak zarejestrować się na naszym hostingu?

Jeśli chcesz zarejestrować konto, wejdź na stronę rejestracji https://CBA.pl/panel/pl/register.

Wpisz nazwę domeny (1) i wybierz jedną z płatnych lub darmowych domen. Jeśli masz już domenę i chcesz dowiedzieć się, jak ją przetransferować, zajrzyj do tego artykułu. Jeśli nie chcesz rejestrować ani przenosić domeny, możesz pozostawić to pole puste.

Sprawdź naszą ofertę domen https://www.CBA.pl/pl/oferta/domeny i znajdź tę, która najbardziej Ci odpowiada.

 

Wybierz usługę (1), plan hostingowy (2) i okres hostowania (3). Jeśli posiadasz kod kuponu, to możesz go wprowadzić (4). Sprawdź również nasze kanały w mediach społecznościowych, aby dowiedzieć się o najnowszych promocjach! Wybierz metodę płatności (5).

Sprawdź naszą ofertę na plany hostingowe https://CBA.pl/pl/oferta/hosting i znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Zapoznaj się również z ofertą naszych serwerów VPS https://www.CBA.pl/pl/oferta/vps i serwerów dedykowanych https://CBA.pl/pl/oferta/dedykowane-serwery.

 

Wybierz osobę fizyczną lub firmę (1). Wprowadź nazwę profilu, wprowadź dwukrotnie hasło (2), swój adres email i kod potwierdzenia (3). Zaakceptuj regulamin (4) i rozwiąż ReCaptcha (5).

 

Wpisz swoje dane osobowe (1). Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Kliknij przycisk „Utwórz konto” (2). Jeśli zostały wybrane wyłącznie darmowe usługi,  to przekieruje Cię bezpośrednio do panelu użytkownika, a jeśli również płatne, to wtedy przekieruje Cię do wybranej metody płatności, a po dokonaniu płatności do panelu użytkownika.