Jakie usługi informatyczne oferujemy?

Naszym użytkownikom oferujemy kompleksowe usługi, takie jak:

    • Profesjonalne usługi informatyczne: możemy Ci pomóc rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane np. ze stronami internetowymi, ze zwiększeniem bezpieczeństwa Twoich danych oraz wiele innych — po prostu zaoszczędź swój czas i zleć niektóre zadania profesjonalistom.
    • Tworzenie stron i sklepów internetowych: jesteśmy w stanie zaprojektować i rozbudować każdą witrynę internetową. Nieważne jak złożony jest Twój projekt, nasz profesjonalny zespół stworzy stronę internetową specjalnie dla Ciebie.
    • Opieka nad witrynami internetowymi: nasz zespół ekspertów może śledzić wszystkie ważne aktualizacje i instalować je za Ciebie. Nie musisz się już martwić o przestarzały CMS, wtyczki i motywy na swojej stronie, ani tracić cennego czasu na aktualizowanie ich wszystkich.
    • Usuwanie wirusów: jeśli zauważyłeś dziwne pliki pojawiające się w Twoich katalogach FTP, ilość zasobów wykorzystywanych przez serwer rośnie w zastraszającym tempie lub Google oznaczył Twoją stronę jako szkodliwą i pojawia się na niej ostrzeżenie: "Strona, którą chcesz otworzyć, wydaje się podejrzana i może nie być bezpieczna", zgłoś się do nas po pomoc!
    • SEO (Search Engine Optimization): pozwól nam pomóc Ci poprawić pozycję Twojej witryny w Google, Bing i innych wyszukiwarkach.

Ceny wymienionych usług można znaleźć na stronie oferty hostingowej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami, korzystając z jednej z metod opisanych w tym artykule.