Zmiana wyglądu win 98

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
Awatar użytkownika
p1tbull
Posty: 39
Rejestracja: 18 sie 2005, 09:59:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Zmiana wyglądu win 98

Post autor: p1tbull »

No to pytanie z innej beczki :D mozna zmienic styl wygladu na win 98 ?? I nie chodzi mi o kompozycje pulpitu tylko o generalna przebudowe systemy oczywiscie wizualna :D
„Exodus 18.11” - " Teraz wyznajê, ¿e Pan jest wiêkszy ni¿ wszyscy inni bogowie, gdy¿ w ten sposób ukarał tych, co siê nimi pysznili" - Biblia Tysiąclecia
Obrazek
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

Miales byka w temacie.... A tak w ogole to "o co chodzi?" ...
Jakiego systemu??? Szczegoly jakies podaj....
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
p1tbull
Posty: 39
Rejestracja: 18 sie 2005, 09:59:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: p1tbull »

No jak jakiego systemu :shock: windowsa 98, popatrz na ta strone kliknij chodzi mi o wizualna zmiane win98 tak jak z tej strony mozna sciagnac skorki do winxp.
„Exodus 18.11” - " Teraz wyznajê, ¿e Pan jest wiêkszy ni¿ wszyscy inni bogowie, gdy¿ w ten sposób ukarał tych, co siê nimi pysznili" - Biblia Tysiąclecia
Obrazek
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

p1tbull pisze:mozna zmienic styl wygladu na win 98
Myslalem, ze chodzi Ci o zmiane wygladu Z innego systemu na win 98... ;) :lol:
A wracajac do tematu to tak, mozna; nie pamietam juz w jakim konkretnie zakresie (win 98 juz od jakiegos czasu nie uzywam..), ale mozna... ;) za pomaca Talismana bodajze sie dalo... ale na prawde dokladnie juz nie pamietam, poszukaj w Sieci jak cos... ;)
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: kontra »

Nie wiem czy da rade coś pozmieniać w Win98. Jest to dość stary system i nie wiem czy sobie nie namieszasz. Zwykle różne programy zmieniające style, wygląd są pod WinXP. Pod Win98 nie widziałem takich. Ale może gdybyś poszukał troche w necie to coś znajdziesz.
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
Awatar użytkownika
p1tbull
Posty: 39
Rejestracja: 18 sie 2005, 09:59:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: p1tbull »

No wiesz ile przekopalem stron ;/ o jejku i jeszcze troche nic nie ma ten talisman to co prawda dziala ale przez 30 dni :D ale to jest zwykly program zmieniajacy style nic wiecej tzn ze musi byc odpalony zeby to chodzil bo jak mialem do win xp taki program style xp to wystarczyl;o ze skina wgralem i wszystko pasowalo :D
„Exodus 18.11” - " Teraz wyznajê, ¿e Pan jest wiêkszy ni¿ wszyscy inni bogowie, gdy¿ w ten sposób ukarał tych, co siê nimi pysznili" - Biblia Tysiąclecia
Obrazek
blue
Przyjaciel CBA
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2005, 22:32:15
Lokalizacja: ze wszond
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: blue »

WindowBlinds - od ostatnich wersji potrafi zmienić wygląd w win98

Mi osobiście się nie spodobał, bo czasami wyłączały mi się skiny, a gg zaczęło generować coraz częściej błędy (mimo iż mam w2k)
Generalnie odwiedzam tylko dział "Reklamy", wiêc je¿eli pojawi siê jakiś problem dotyczący tych¿e, nale¿y tam zgłosiæ.
Awatar użytkownika
ZeroKelvin
Posty: 734
Rejestracja: 16 sie 2005, 23:04:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: ZeroKelvin »

kiedys uzywalem do zmiany wygladu win98 LiteStep (http://www.litestep.net); wg mnie bardzo dobry do przerobek wygladu w windowsach
those who watch their backs meet death from the front
Awatar użytkownika
p1tbull
Posty: 39
Rejestracja: 18 sie 2005, 09:59:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: p1tbull »

Szkoda bo to co sciagnoem to mi napisalo ze czas win 9.x preminol i ze przepraszamy ale nie. Chyba bede zmuszony zainstalowac sobie tego win xp
„Exodus 18.11” - " Teraz wyznajê, ¿e Pan jest wiêkszy ni¿ wszyscy inni bogowie, gdy¿ w ten sposób ukarał tych, co siê nimi pysznili" - Biblia Tysiąclecia
Obrazek
Awatar użytkownika
qasq
Posty: 181
Rejestracja: 06 sie 2005, 13:19:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Post autor: qasq »

---------- 16:24 20.08.2005 ----------

nie nie jest napewno progam pod 98 sam kiedys mialem :) zaraz dam wam linka do strony program jest o ile pamietam darmowy...

---------- 16:28 ----------

nie nie:) jest napewno progam pod 98 sam kiedys mialem :) i to jest wlasnie wspomniany Windows Blinds... jest bardzo ok i nie mialem z nim zadnych problemow, a system byl nie do poznania :)
bo jesteś
Moja...

Poczytaj jak łatwo mo¿na daæ mi plusa... jeśli tylko uwa¿asz to za adekwatne, prosze o nagrodê w tej¿e postaci (dział FAQ)
ODPOWIEDZ