Pytanie odnośnie torrenta i win XP

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Pytanie odnośnie torrenta i win XP

Post autor: slaveman »

pytanie nr 1.
Czy wiecie może dlaczego uTorrent muli mi strasznie net mimo tego iż pobiera tylko 30kb/s dla porównania dodam iż emule pobierające 100kb/s nie muli mi internetu w ogóle.

pytanie nr 2.
Nie orientujecie się może czy jak skopiuje całego windowsa XP razem z programami po prostu cały dysk C:\ i przegram na inny dysk i od pale kompa z tym dyskiem z skopiowanym wintowsem to czy komp odpali i będzie normalnie funkcjonował
Awatar użytkownika
unique
Posty: 236
Rejestracja: 30 gru 2005, 11:04:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: unique »

ad.1 jest możliwość że wykonuje zbyt wiele połączeń i Windows się broni, w programie xp-antispy jest możliwość odblokowania tego limitu

ad.2 jest szansa że pójdzie, ale musiałbyś mieć dokładnie taki sam sprzęt w drugim kompie, kiedyś instalowałem wina na swoim dysku i po instalacji włożyłem do innego i zamiast niezawodnego xp miałem kupę błędów:P nie dało sie go uruchomić.

spróbuj będziesz wtedy na 100% wiedział czy się da.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1152x864

Post autor: fuma »

Ad.2 jezeli zrobisz obraz dysku twardego i wrzucisz spowrotem na inny to nie powinno byc wiekszego problemu
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: HitcH »

ad2. ale tylko z tym samym sprzetem. Mi wystarczyla zmiana pł. i karty graficznej i musialem Xp od nowa instalować. Bo niezbyt udało się usunąć stare sterowniki :)
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

sprzed będzie ten sam tylko dysk twardy nowy ale wszystko inne włącznie z obudową :) to samo
ODPOWIEDZ