Problem z nahalnym plikiem

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
lukash90
Posty: 85
Rejestracja: 29 cze 2007, 15:13:31
Strona na CBA.pl: http://superdzwonki.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Problem z nahalnym plikiem

Post autor: lukash90 »

Mam taki o to problem: ściągam dużo piosenek z wrzuta.pl starym sposobem - odsłuchuję ją w IE potem wchodzę do folderu plików tymczasowych IE, znajduję tam moją piosenkę, daję na pulpit i czasem nadaje plikowi rozszerzenie *.mp3 jeśli go nie ma. Teraz niestety coś się zepsuło i jeden z plików, który już wrzuciłem na pulpit nie chce sobie z tamtąd pójść. Ani go usunąć ani w niego kliknąć ani nic. Zawsze wywala błąd
pamięć spod adresu (tu dziwne cyferki) odwołuje się do pliku (znowu dziwne cyferki). Pamięć nie może być "read" Klikij OK aby przerwać działanie aplikacji
Ktoś wie jak się tego pliku pozbyć?

Dodam, że używam Windows XP Pro sp2
Krzychson
Posty: 292
Rejestracja: 11 lip 2007, 18:46:50
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Krzychson »

---------- 22:22 29.08.2008 ----------

Te dziwne cyferki to adresy pamięci.
Jest parę opcji.
Taki komunikat pojawia się gdy źle jest napisany jakiś program - gdy źle zarządza pamięcią. W Twoim przypadku to raczej nie to. Może też być uszkodzona pamięć grafiki ale raczej to nie to. Najprawdopodobniej jest to uszkodzony fizycznie RAM albo dysk fizycznie bądź struktura w skutek złej pracy jakiegoś programu. Zrób MEMTEST dla RAMu i ewentualnie zamień kości albo wymień. Jeśli to dysk to defragmentacja albo partycjonowanie albo format. Najprawdopodobniej dysk w skutek tego że plik był tymczasowy, używany przez IE a Ty robiłeś na nim operacje.
Oczywiście mogę się mylić. :wink:

---------- 22:29 ----------

proponował bym też sprawdzenie dysku z włączoną automatyczna naprawą błędnych sektorów

w necie znalazłem jeszcze to że należy wyłączyć stronicowanie plików>zrestartować kompa>i z powrotem włączyć

i jeszcze znalazłem to że w biosie należy wyłączyć shadowing ale w biosie grzebac na razie przynajmniej nie polecam
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Albert Einstein
lukash90
Posty: 85
Rejestracja: 29 cze 2007, 15:13:31
Strona na CBA.pl: http://superdzwonki.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: lukash90 »

Mam nadzieję że to jednak nie RAM bo na wymianę czterech 2GB kości nie bardzo mnie obecnie stać. Sprawdzanie dysku i defragmentacja nic nie pomogły, więc chyba pozostał mi tylko format...No cóż. Dzięki za pomoc i poświęconą mi chwilkę
Krzychson
Posty: 292
Rejestracja: 11 lip 2007, 18:46:50
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Krzychson »

spróbuj jeszcze zamienić kości RAMu slotami zanim zaczniesz cokolwiek formatować
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Albert Einstein
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Na przyszłość ściągaj z wrzuty wygodniej :)

http://podobne.pl/streemowrzuta/

przenosisz sobie na pasek "Pobierz to!" i już...
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ