Problem z directx

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
Awatar użytkownika
Jendru :)
Posty: 831
Rejestracja: 28 mar 2007, 19:57:57
Strona na CBA.pl: piekar.com.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Problem z directx

Post autor: Jendru :) »

Eh mam dość dziwny problem. Próbuje zainstalować nfs most wanted i wyskakuje mi że potrzebuje directx 9.0c , bylem pewny że go mam i jak się okazało był on Ok.
Sprawdziłem więc dodany program do sprawdzania wymagań. Directx był znów ok.
Patrze na płycie jest directx więc go instaluje. Ale to kurde nadal nie działa.
Chciałem ściągnąć więc z internetu jakiegoś directx. Próbowałem z 9.0c, 9.0b i 8.0 ale na żadnym nie było ani jednego postępu.
Dokładny komunikat występuje po wpisaniu cd-keya i zaakceptowaniu regulaminu. Wtedy ukazuje się tabelka z napisem że proces instalacji nie może być kontynuowany ponieważ nie posiadam najnowszego directx'a. Co z tym zrobić? :S
Zastanawiałem się czy to może moja karta graficzna (Radeon x1650) nie jest winna. Ale zdaje się że nie. Choć to podejrzane bo zaczęły się robić te blędy po zmianie karty z radeona 9550.
Aby się upewnić czy mój directx dobrze pracuje zrobiłem testy z directx3d i directx draw które wypadły pomyślnie.

Problem występuje także w instalacjach takich gier jak heroes V i innych których już niestety nie pamiętam.
vikal
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: vikal »

To sciagnij i zainstaluj. Bedziesz pewny, ze masz najnowszy directx. Zainstaluj najnowsze oficjalne stery do grafiki.
Jezeli to nie pomoze to sprawdz na czystym systemie.
ODPOWIEDZ