net + windows

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
Awatar użytkownika
ZeroKelvin
Posty: 734
Rejestracja: 16 sie 2005, 23:04:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

net + windows

Post autor: ZeroKelvin »

Mam nie lada problem... chodzi o internet... moze ktos bedzie wiedzial o co chodzi...

mianowicie: net w windowsie dziala tak chocby nie mogl, jednak pod linuxem wszystko super smiga... w windowsie wyciagne max 80Kb z publicznego servera, a w linuxie wraca do normalnej predkosci (2mbps). Moze ktos jest na tyle madry, ze wie o co chodzi, bo ja juz nie mam pojecia. Ze sprzetem jest wszystko OK, bo jesli by bylo inaczej, to net w linuxie tez by sie pieprzyl... Podobna sprawa jest z lagami... w windowsie niemilosierne, natomiast pod pingwinkiem ping 50-100.

BTW musze miec windowsa dla mojej rodzinki...
those who watch their backs meet death from the front
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Kez »

ZeroKelvin Masz może neostradę?
Obrazek
Awatar użytkownika
ZeroKelvin
Posty: 734
Rejestracja: 16 sie 2005, 23:04:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: ZeroKelvin »

juz sobie poradzilem ;) i nie mam neo... mam wifi... przyczna 'pieprzenia sie' netu byl soft z sieciowki, zainstalowalem tylko sterowniki i wszystko dziala normalnie
those who watch their backs meet death from the front
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

ZeroKelvin pisze:przyczna 'pieprzenia sie' netu byl soft z sieciowki, zainstalowalem tylko sterowniki i wszystko dziala normalnie
Chodzi Ci o ta "zielona zebre" w tray'u (to wlan 8313 config utility czy jak to sie tam nazywa) ??
Bo u mnie tez cos ostatnio wlecze sie niemilosiernie....
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
ZeroKelvin
Posty: 734
Rejestracja: 16 sie 2005, 23:04:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: ZeroKelvin »

Tak Eng, wylaczylem wogole ta 'zebre' i dziala w miare normalnie, bo jednak nie jest to samo co w linuxie... teraz w windozie mam transfer ~~70 kilobajtow/sekunda, a w linuxie lekko wyciagam 2mbps... ALE TO S¡ UROKI WINDOWSA

BTW jedno co mnie cieszy, to to, że są polskie krzaczki i nie trzeba sie z tym użerać ;)
those who watch their backs meet death from the front
ODPOWIEDZ