jak układać kod php

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
Awatar użytkownika
krokffpp
Posty: 38
Rejestracja: 19 kwie 2008, 00:02:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

jak układać kod php

Post autor: krokffpp »

Witam czy ktoś próbował układać kod php programem zewnętrznym, czy możecie jakiś polecić, zaznaczam że na forum i google szukałem,
chodzi o aplikację która poradzi sobie z tym według standardów, aż się dziwię że edytor z którego korzystam tego nie posiada
Pozdrawiam :jib
Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy.
Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem.
----
Nexto - e-book gratis
monk
Posty: 556
Rejestracja: 11 sty 2009, 12:14:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: jak układać kod php

Post autor: monk »

...

PHP jest tak specyficzny że na chama tego NIE ZROBISZ. Weź książkę do ręki i się ucz. Ew. użyj frameworka np. CakePHP.
Awatar użytkownika
krokffpp
Posty: 38
Rejestracja: 19 kwie 2008, 00:02:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: jak układać kod php

Post autor: krokffpp »

a może znajdzie się w waszych radach jakiś edytor, wiem że znajomość kodu i składni to podstawa ale potrzebuje ten proces zautomatyzować po pierwsze po drugie przyspieszyło by to moją naukę o spory kawałek, dzięki za chęci:)

---- EDIT ----

czy ktoś może korzystał albo korzysta z 'coreedit' zawiera pokaźny zestaw opcji i możliwe że posiada również układanie składni, mi się jakoś nie udało tego odnaleźć?

co myślicie o tym edytorze bo prawdę mówiąc przyzwyczaiłem się do swojego kED i traktuję go jak edytor tekstu, na nim także piszę kod jednak nie korzystam z żadnych wstawek czy templatek, a kilka jest jednak nie ma tak sporych opcji jak 'coreeditor', czy to kwestia gustu jaki wybieramy edytor według mnie nie, rozwiązań!

---- EDIT ----

znalazłem jeden niesamowicie popularny edytor, pajączek 580, posiada owe narzędzie i to nie banalne, układa kod pod css/html/php/js z dodatkowymi parametrami jedyną przeszkodą jest ograniczona wersja demo. :mrgreen:
Pozdrawiam :jib
Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy.
Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem.
----
Nexto - e-book gratis
LaY
Posty: 1120
Rejestracja: 28 sty 2009, 15:20:07
Lokalizacja: Silesia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Re: jak układać kod php

Post autor: LaY »

Ja mam Core Editora, polecam przede wszystkim początkującym z racji że posiada on pełno ułatwień.
Odnośnie twojego pytania, tak, układa on kod.
Niě nerwuj hanysa
ODPOWIEDZ