WordPress + WS-multilingual vs. reklamy

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
migol
Posty: 30
Rejestracja: 02 lut 2008, 10:28:32
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

WordPress + WS-multilingual vs. reklamy

Post autor: migol »

Napotkałem na problem którego przyczyną są na 100% reklamy dołączane do stron (a raczej skrypt je dodający. Otóż zainstalowałem WordPress'a i zaczęłem instalować pluginy żeby ustawić go jak chcę. Niestety plugin WP-multilingual wykorzystuje podczas instalacji AJAX, co jak podejrzewam faltalnie się łączy ze skryptem reklam na CBA. Czy istnieje możliwość wyłączenia tego skryptu dla pojedynczych plików? I tak nie zostałyby wyświetlone.
¦cieżka do pliku: var/www/migol.net/csharp.migol.net/wp-content/plugins/wp-multilingual/multilingual.php
Awatar użytkownika
Ryhu7
Posty: 172
Rejestracja: 09 sty 2008, 21:12:37
Strona na CBA.pl: www.ryhu7.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ryhu7 »

Wątpię czy jest taka możliwość. Zastanawia mnie tylko czemu jak są podobne problemy czemu zawsze muszą to być reklamy? Ja miałem AJAX na stronie i mi działał.
Betterware: https://betterware.online/
migol
Posty: 30
Rejestracja: 02 lut 2008, 10:28:32
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: migol »

Ryhu7 pisze:Wątpię czy jest taka możliwość. Zastanawia mnie tylko czemu jak są podobne problemy czemu zawsze muszą to być reklamy? Ja miałem AJAX na stronie i mi działał.
przejrzałem odpowiedź jaką otrzymałem od serwera i praktycznie jedyna zawartość jaka tam się znajdowała to kod reklamy CBA i kod Google Analytics (teżpochodzący od CBA). Dodatkowo kody te były zdublowane (błąd z podwójnym wyświetlaniem się strony, wielokrotnie poruszany na forum). Lubię CBA bo to naprawdę dobry hosting, dlatego nie pisałbym o tym problemie gdyby to była to jakas błachostka i gdybym nie sprawdził co jest przyczyną tego.
Awatar użytkownika
Ryhu7
Posty: 172
Rejestracja: 09 sty 2008, 21:12:37
Strona na CBA.pl: www.ryhu7.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ryhu7 »

Mam to samo gdy coś jest nie tak w kodzie strony, więc coś może jest ze wtycz
ką nietak?
Betterware: https://betterware.online/
migol
Posty: 30
Rejestracja: 02 lut 2008, 10:28:32
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: migol »

Ryhu7 pisze:Mam to samo gdy coś jest nie tak w kodzie strony, więc coś może jest ze wtycz
ką nietak?
jak uzywam wtyczki na lokalnej instalce to działa.
ODPOWIEDZ