w sprawie niemożności logowania się do mojego nowego bloga

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
malachit.c0.pl
Posty: 8
Rejestracja: 27 wrz 2012, 23:11:28
Strona na CBA.pl: http://malachit.c.0.pl/
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux

w sprawie niemożności logowania się do mojego nowego bloga

Post autor: malachit.c0.pl »

Szanowni Państwo,

Na wstępie bardzo przepraszam, że ten wpis jest dosyć długi.

Proszę o pomoc. Miałem awarię komputera i po wgraniu nowego systemu operacyjnego Linux (Ubuntu przyjazny puchacz 12.4.)nie mogę się zalogować do mojego nowego bloga: http://awenturyn.roszrysz.pl. Nazwa bloga: "finanse osobiste to też Twoje pieniądze. Czytaj o nich i ucz się nimi zarządzać!"
Wyjaśnienie:
W moim problemie dotyczącym niemożności logowania się do mojego nowego bloga. prawdopodobnie kluczowy jest tekst: Przepraszamy, ten klucz nie wydaje się być prawidłowy.

Na moim pendrivie mam w jednym folderze zanotowany plik z tym tekstem pod datą 4.9.2012roku.

W tym okresie korzystając z Forum WordPressa, oraz z Waszego Forum i książki Pana Witolda Wrotka : "WordPress Ćwiczenia praktyczne" usiłowałem założyć bloga w WordPressie na hostingu cba: http://malachit.c0.pl/ nazwa bloga: Tworzenie bloga. O tym recenzje książek i nie tylko…
Wtedy pojawiły się podobne kłopoty z logowaniem i tekstem:
Przepraszamy, ten klucz nie wydaje się być prawidłowy.

Prawdopodobnie ktoś mi z Państwa pomógł wtedy ten problem rozwiązać., dlatego zwracam się z moim obecnym pytaniem do Państwa.

Bo wiem, że w późniejszym okresie czasu na tym blogu w hostingu cba instalowałem Captcha Form 7 i próbowałem zainstalować aktualizację.

Ponieważ ta aktualizację trzeba było przeprowadzić ręcznie, przerosło to moje umiejętności techniczne zrezygnowałem z prowadzenia tamtego bloga. Zrezygnowałem także z tamtego tematu, na rzecz innego bardziej mi bliższego.

Dalsze wyjaśnienia mojej obecnej sytuacji (niemożności zalogowania się do mojego nowego bloga):

Mój blog mam na serwerze Home w Wordpressie. W końcu kwietnia wreszcie Home potwierdziło mi moją domenę : roszrysz.pl. Wtedy też zmieniłem hasło jakie otrzymałem od Home do mojego bloga (do kokpitu) i wszystko było w porządku z logowaniem. Na początku maja miałem awarię komputera i brat wgrał mi ponownie system operacyjny linux i później libre office.PI od tego czasu nie mogę się zalogować do mojego bloga.


Ponieważ w żaden sposób nadal nie mogłem się zalogować do mojego bloga zaznaczyłem opcję: Nie pamiętam hasła.

W pozycji: Nazwa użytkownika lub email podałem email i nacisnąłem przycisk: Zdobądź nowe hasło

Pojawił się komunikat: Odnośnik potwierdzający został wysłany e-mailem

Pojawiły się rubryki: Nazwa użytkownika i Hasło

Zaglądam do emaila a tam jest komunikat:

Aby ustawić nowe hasło przejdź pod poniższy adres (link)

Przechodzę, a tam jest komunikat: Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail.
Odnośnik pozwalający na utworzenie nowego hasła zostanie wysłany emailem.

Poniżej na czerwono: Przepraszamy, ten klucz nie wydaje się być prawidłowy.

Naciskam przycisk: Zdobądź nowe hasło.

Odnośnik potwierdzający wysłaliśmy emailem .

Rubryki: Nazwa użytkownika i Hasło.

Przechodzę do konta emailowego, a tam jest podany komunikat:

Aby ustawić nowe hasło przejdź pod poniższy adres (link)

Przechodzę na podany adres, a tam:
Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. .Odnośnik pozwalający na utworzenie nowego hasła zostanie wysłany e-mailem.

Poniżej na czerwono: Przepraszamy, ten klucz nie wydaje się być prawidłowy.

I tak w koło Macieju kilka kolejnych emaili, a ja w żaden sposób nie mogę ustalić nowego hasła do mojego bloga.

Czy możecie mi Państwo w tym pomóc?

Pozdrawiam,

malachit
ODPOWIEDZ