Polski wygląd bloga

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
spider1973
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2007, 08:42:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024

Polski wygląd bloga

Post autor: spider1973 »

Może ktoś mi poradzi jak zmienić w wyglądzie mojego bloga niektóre odnośniki w języku angielskim na język polski. Niektóre funkcje odnalazłem i sam już pozmieniałem, jednak inne sprawiają mi dużo problemu.
Na przykład we wpisach na mojej stronie na dole chciałbym tak zmienić, żeby pojawiało się "Brak Komentarzy" zamiast "No Comments".
Też po otwarciu postu w szablonie wpisywania komentarzy opisy są po angielsku. Chciałbym zmienić je na polskie.
Za każdą podpowiedź z góry dzięki. :D
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 15:05:11 przez spider1973, łącznie zmieniany 1 raz.
vikal
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: vikal »

Moze by tak podac nazwe bloga?

Chcesz by userzy pomogli tobie to moze ulatw nam to?
Poza tym, na google byles dluzej niz 5 sekund?
spider1973
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2007, 08:42:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024

Post autor: spider1973 »

vikal pisze:Moze by tak podac nazwe bloga?

Chcesz by userzy pomogli tobie to moze ulatw nam to?
Proszę bardzo: http://www.kajamiki.cba.pl . Wygląd bloga to: gx3-underwater-aqua-10 w WordPress.

Szukałem dość długo informacji jak zmieniać wygląd. Jednak niektórych informacji, jak pisałem wcześniej, nie znalazłem. Zacząłem mojego bloga dopiero wczoraj. Przed tym bawiłem się ustawieniami chyba z tydzień. Poprzez metodę prób i błędów nauczyłem się kilku rzeczy. Zakładałem i kasowałem swoje konto na CBA chyba z 10 razy, zanim coś zaczęło mi wychodzić.

Każdy kiedyś się uczy czegoś od nowa, dlatego ja też proszę o pomoc na tym forum z nadzieją, że ktoś bardziej już doświadczony mi pomoże. :)
ODPOWIEDZ