No CURL Found - wtyczka Wordpress

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
PeWu17
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2013, 19:04:33
Strona na CBA.pl: revengeartists.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

No CURL Found - wtyczka Wordpress

Post autor: PeWu17 »

Witam,

Od pewnego czasu zmagam się z połączeniem strony wordpress (www.tubedesigns.pl) z stroną na facebooku - fanpage. Wiele wtyczek łączy mi mój prywatny profil i publikuje posty na mojej tablicy, czego nie chcę.

Po dłuższych poszukiwaniach trafiłem chyba na odpowiednią wtyczkę, jednak jest pewien problem, w ustawieniach wtyczki mam błąd krytyczny o treści:

Error: No CURL Found - Social Networks AutoPoster needs the CURL PHP extension. Please install it or contact your hosting company to install it.


curl_exec function is disabled in php.ini - Social Networks AutoPoster needs the CURL PHP extension. Please enable it or contact your hosting company to enable it.


Pełna treść błędów:
[spoiler]

Kod: Zaznacz cały

Warning: curl_init() has been disabled for security reasons in /virtual/yt-designs.cba.pl/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_adv.php on line 139

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/yt-designs.cba.pl/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_adv.php on line 140

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/yt-designs.cba.pl/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_adv.php on line 141

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/yt-designs.cba.pl/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_adv.php on line 141

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /virtual/yt-designs.cba.pl/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_adv.php on line 142

Warning: curl_errno() has been disabled for security reasons in /virtual/yt-designs.cba.pl/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_adv.php on line 142

Warning: curl_error() has been disabled for security reasons in /virtual/yt-designs.cba.pl/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_adv.php on line 142
[/spoiler]

Na zagranicznych forach o tym błędzie piszą że należy kontaktować się z właścicielem hostingu, gdyż problem dotyczy niego. Zapewne nie chodzi tu o mnie, bo jestem tylko właścicielem swojego konta.
Mimo wszystko proszę bardzo o pomoc w tej sprawie, jeśli ja mogę to naprawić to jak.

Pozdrawiam,
PeWu
Awatar użytkownika
Norbitor
Posty: 36
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:00:41
Strona na CBA.pl: http://norbitor.cba.pl/
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Re: No CURL Found - wtyczka Wordpress

Post autor: Norbitor »

Witam,

ta wtyczka nie będzie działała na cba, ponieważ wymaga rozszerzenia CURL, które nie jest zainstalowane. Być może istnieje możliwość załączenia tego, ale w tym wypadku powinien wypowiedzieć się ktoś z administracji hostingu.

Pozdrawiam
Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.
ODPOWIEDZ