Brak informacji o stworzonej stronie w WordPress

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
szymon_89
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2014, 17:11:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Brak informacji o stworzonej stronie w WordPress

Post autor: szymon_89 »

Problem polega na tym, że po dodaniu nowej strony w kokpicie, ta strona w bazie się znajduje ale nie w kokpicie, tzn, po wejściu na przegląd stron opublikowanych jest 94, wszystkie 97, a pozycji wyświetlonych tylko 76. Jak mieć dostęp do pozostałych ? link dołączam do problemu. http://imageshack.com/i/f0Rf7uOJp taki drobny obrazek na górze strony. Proszę o szybką pomoc, bo czas mnie goni :/ z góry dziękuję :)
Załączniki
problem.png
problem.png (11.21 KiB) Przejrzano 2415 razy
4zywioly
Posty: 528
Rejestracja: 26 kwie 2011, 16:33:42
Strona na CBA.pl: 4zywioly.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Brak informacji o stworzonej stronie w WordPress

Post autor: 4zywioly »

3 strony to szkice, musisz je opublikować :)
Kliknij na szkice (3) i opublikuj po kolei.
szymon_89
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2014, 17:11:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Brak informacji o stworzonej stronie w WordPress

Post autor: szymon_89 »

Problem polega na tym, że nawet w tym momencie jak klikne w szkice(3) to zadka z tych 3 stron sie nie wyswietla :)
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Brak informacji o stworzonej stronie w WordPress

Post autor: rkd77 »

szymon_89, podaj adres strony.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
szymon_89
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2014, 17:11:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: Brak informacji o stworzonej stronie w WordPress

Post autor: szymon_89 »

W poprzednim poście chodziło mi w kokpicie. W serwisie wszystko widnieje jak należy, tylko że jestem nowym adminem i chciałbym stworzyć nowe strony, a w kokpicie po dodaniu strony i opublikowaniu powinienem mieć możliwość w kokpicie później edycji a jej nie wyszukuje. Podobnie jest z kategoriami. Dodałem kategorię i po wejściu ponownie w kategorie jej nie ma, choć gdy chcę stworzyć kategorię o tej samej nazwie, to pokazuje się błąd, że kategoria o tej nazwie istnieje już :/ Serwis ściągnąłem na kompa i poprzez WAMP'a korzystam na localhost i jest to samo. Może jakoś w ustawieniach zmienić albo w jakimś pliku php jakieś ograniczenie pojawiania się w kokpicie stron/kategorii.

---- EDIT ----

Kilka dni temu poradziłem sobie z problemem. Pewna wtyczka restrict ograniczała mi wyświetlane strony :)
ODPOWIEDZ