Strona nie działa

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
portalkonin
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2015, 17:02:11
Strona na CBA.pl: tajemnice-kosmosu.cba.pl
Lokalizacja: Konin
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Strona nie działa

Post autor: portalkonin »

Przepraszam za tak Ciętą riposte ale już nie mam siły.
Jestem jaki jestem :)
zemanpg
Posty: 7
Rejestracja: 04 sty 2015, 15:09:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Strona nie działa

Post autor: zemanpg »

Backup z wieczoru z 30 listopada, dobrze widzę?
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x648

Strona nie działa

Post autor: juice »

my płacimy za usługi naszego providera - który jest jednym z najbardziej znanych i największych w Europie. jesteśmy tak samo wściekli jak Państwo lub jeszcze bardziej. tylko co mamy na to poradzić? Padł im sprzęt i go wymieniają.

odpalenie tego z backupu to rzecz TYMCZASOWA, Wasze dane będą dostępne. Serwer wstanie niebawem, jeśli wierzyć im http://www.leasewebnoc.com/en/networkst ... -issues-14 to uporali się z problemem, nie wiem czemu jeszcze nie wstał.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x648

Strona nie działa

Post autor: juice »

portalkonin - nie ma problemu, jesteś klientem i Twoje prawo. dla pocieszenia, dodaje podobnej treści tickety do systemu w leaseweb.

i nie my jedyni jako hosting w Polsce korzystamy z ich usług, więc niektóre inne hostingi też mogą mieć podobny problem.

acha, i osoby które mają CMSy które nie zapisują z byle okazji sesji do bazy, widzą teraz swoje strony. to nie tak że wszystkim leżą strony z bazami. Niestety jeśli Wasz cms został napisany w niezbyt optymalny sposób (a wiele takich jest) to taki jest efekt. to nie zmienia faktu że to i tak nasza wina i bardzo wszystkich za to przepraszamy.
panlakomy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:43:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Strona nie działa

Post autor: panlakomy »

Ja również mam problem z bazą danych, nie mogę zalogować się do panelu Wordpressa. Już trzeci raz mam problem w przeciągu ostatnich czterech tygodni.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x648

Strona nie działa

Post autor: juice »

panlakomy - nie było ogólnej awarii w ciągu ostatnich 4 tygodni, może problem wynikał z czegoś innego?

brak możliwości zalogowania się to jest jak najbardziej normalny objaw uruchomienia bazy danych w trybie tylko odczytu. jak awaria zniknie, ten problem też.
Awatar użytkownika
asiapaw
Obsługa CBA
Posty: 139
Rejestracja: 27 lip 2008, 17:32:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Kobieta
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona nie działa

Post autor: asiapaw »

Bardzo przepraszamy za problemy. Dzisiaj to jest problem u naszego dostawcy: http://www.leasewebnoc.com/en/networkst ... -issues-14)
Ten komunikat: "The MySQL server is running with the --read-only option so it cannot execute this statementThe MySQL server is running with the --read-only option so it cannot execute this statement The MySQL server is running with the --read-only option so it cannot execute this statement"
wświetla się dlatego, bo strony zostały włączone w trybie read-only.
Bardzo prosimy jeszcze o cierpliwość. Postaramy się wynagrodzić stracone nerwy .
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
miko593
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2014, 09:52:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona nie działa

Post autor: miko593 »

javascriptprojektprzemekcieslik.cba.pl Moja strona nie działa jak by jej nie było, nie mam dostępu do FTP nie mogę zmienić nawet domeny o co chodzi ?
Awatar użytkownika
asiapaw
Obsługa CBA
Posty: 139
Rejestracja: 27 lip 2008, 17:32:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Kobieta
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona nie działa

Post autor: asiapaw »

miko593, strona się wyświetla, a dostęp do ftp jest zablokowany chwilowo. Jak awaria się skończy to będzie można się logować.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
miko593
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2014, 09:52:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona nie działa

Post autor: miko593 »

dziekuje
Mannix
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2014, 09:31:36
Strona na CBA.pl: yahooligans.y0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Strona nie działa

Post autor: Mannix »

Moja strona już chyba powstała ftp też działa ;)
Awatar użytkownika
asiapaw
Obsługa CBA
Posty: 139
Rejestracja: 27 lip 2008, 17:32:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Kobieta
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona nie działa

Post autor: asiapaw »

Wszystko wskazuje na to, że awaria zakończona. Logowanie na ftp i do panelu działa. Strony już też działają z najnowszego backupu. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
mafiakurnika
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2015, 23:10:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Strona nie działa

Post autor: mafiakurnika »

Czy znowu występują jakieś problemy ? na mojej stronie pojawia sie dokładnie ten sam problem co rano.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Strona nie działa

Post autor: Venite »

http://www.cba.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=27383 - odsyłam do aktualizacji w Ogłoszeniu. Te prace są już bezpośrednio związane z konserwacją - wymieniają wadliwy sprzęt. To powinno już potrwać znacznie krócej niż awaria z rana, prosimy się nie niepokoić.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
sandokan
Posty: 11
Rejestracja: 09 gru 2015, 19:01:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Strona nie działa

Post autor: sandokan »

http://95.211.80.4/index.html jestem tu nowy i nie mam żadnego wsparcia. Dlaczego mam napis że nie znaleziono strony na serwerze cba.pl skoro pliki tam są i index.php i index.html i wszystkie pozostałe składowe sa? domena nie działa czy co? http://95.211.80.4/index.html http://95.211.80.4/index.html dlaczego tak trudno to przeskoczyć niby banał a jednak.Pozdrawiam i prosze o wytłumaczenie.
ODPOWIEDZ