Zapraszam na nowy Serwis mający propagować Racjonalizm.

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
Artur K.
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2005, 15:56:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Zapraszam na nowy Serwis mający propagować Racjonalizm.

Post autor: Artur K. »

Witam. Nie tak dawno założyłem serwis DFR; ,,Dyskusje, Fakty, Religia".
Naszą ambicją jest w przyszłości dorównanie takim portalom jak Ateista.pl, lecz istniejemy dopiero 19 dni, więc siłą rzeczy nie oferujemy na razie zbyt wiele.

Serdecznie zapraszam: www.dfr.cba.pl .
Dopiero niedawno przeszliśmy na php .
,,Ktokolwiek wierzy w sprawiedliwośÃ¦ na świecie, ten jest fałszywie poinformowany"
J. F. Keneddy
Awatar użytkownika
linksworld
Posty: 370
Rejestracja: 09 paź 2005, 14:02:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: linksworld »

Nuuda i 7/10 za zbyt ciemną oprawę graficzną.
:arrow: Przyszłe forum, na które wszystkich Was zapraszam.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: fuma »

nie wiem czy się przyjrzałeś serwisom tyou ateista.pl. Raczej nie masz szans z nimi konkurować nie posiadając szatbu ludzi odpowiedzialnych za serwis. Mało tego kolorystyka raczej nie pasuje to tego typu serwisów.
http://validator.w3.org/check?uri=http% ... .cba.pl%2F :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Wypada&#322 ;o by mieć równierz jakieś logo. Ogólnie mimo że uwielbiam ciemne kolory jestem w stanie dać tylko 4/10
Artur K.
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2005, 15:56:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: Artur K. »

fuma pisze:nie wiem czy się przyjrzałeś serwisom tyou ateista.pl. Raczej nie masz szans z nimi konkurować nie posiadając szatbu ludzi odpowiedzialnych za serwis.
,,Sztab ludzi" będzie w przyszłości. Co ty sobie wyobrażasz, że ja z nimi chcę konkurować od jutra ?? Ależ wiem, że to zajmie miesiące, może lata...
fuma pisze:Mało tego kolorystyka raczej nie pasuje to tego typu serwisów.
Może, ale lubię czarny...

Wiem, że są błędy... Może coś z tym zrobię w wolnych chwilach, ale najważniejsze, że całość w ogóle działa :) W cztery dni przejśc z html'u na php, to nie jest za łatwe zadanie... Musiałem poświęcić cały wolny czas.
,,Ktokolwiek wierzy w sprawiedliwośÃ¦ na świecie, ten jest fałszywie poinformowany"
J. F. Keneddy
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

Artur K. pisze:W cztery dni przejśc z html'u na php, to nie jest za łatwe zadanie...
Więc powninieneś poświęcić na to więcej czasu. Ja nad swoim layem pracuje już od ponad dwóch tygodni i staram się aby był zgodny ze standardami W3C. I to czy strona jest napisana w php czy html nie ma tutaj nic do rzeczy.
Artur K. pisze:Musiałem poświęcić cały wolny czas.
Tak to bywa jeśli chce się coś osiągnąć.
Artur K. pisze:Może, ale lubię czarny...
też lubie ale....
Artur K. pisze:,,Sztab ludzi" będzie w przyszłości. Co ty sobie wyobrażasz, że ja z nimi chcę konkurować od jutra ?? Ależ wiem, że to zajmie miesiące, może lata...
wyczuwam lekkie wyrzuty :? Aczkolwiek miło że wiesz iż możliwe że dopiero za kilka lat z nimi będziesz w stanie konkurować.
Życzę powodzenia i nie przejmuj się moją opinią. Jestem amatorem i wiele nie jestem w stanie poradzić :wink:
stradi
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2005, 16:25:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: stradi »

a ja odnosze wrazenie, ze Twoj serwis ma malo do czynienia z doktryna "racjonalna" i samym racjonalizmem. Blizej jej jak sluszeni zauwazyl do ateisty.pl niz racjonalisty.pl.

Kolor czarny zastapil bym odcieniami szarosci.


Pzdr.
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Farseer »

No to teraz ja..

1. Kolorystka zbyt ciemna! Prawie nic nie widze ... Może rozjaśnij lekko czcionke ??
2. Wszystko fajnie, patrze a tu na czarnym tle oczowalny zielony :|
3. Logo beznadziejne
4. A no tak Jportal i wszystko jasne...
5. Naprzód definiujesz class="uni_01" a później do tego samego taga dowalasz jeszcze CSS'a
6.

Kod: Zaznacz cały

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"> 
Gdzie reszta meta tagów :| ?
7. Ogólnie porażka ... 3/10 sorry
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
Artur K.
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2005, 15:56:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: Artur K. »

---------- 13:38 18.11.2005 ----------
Farseer pisze: 6.

Kod: Zaznacz cały

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"> 
Gdzie reszta meta tagów :| ?
Wiem, że to głupio zabrzmi... Ale zapomniałem o tym, miałem sporo innych zajęć :) Wstawiłem już, dzięki za przypomnienie.
Farseer pisze:7. Ogólnie porażka ... 3/10 sorry
A za co ty przepraszasz ? To moja pierwsza strona w php jaką zrobiłem w życiu, po lekturze kilku kursów, to po 1.
Po 2 i tak jest oparta głównie o JPortal, jak ktoś słusznie zauważył, więc w sumie całkowicie nie jest moja :lol:
Po 3 jak sam pisałem, zrobiłem ją w wolnym czasie w kilka dni, bo miałem ochotę na choć przeciętnej stronie parę rzeczy opublikować :) A wersja html była jeszcze gorsza, zapewniam :lol:

---------- 13:40 ----------
stradi pisze:a ja odnosze wrazenie, ze Twoj serwis ma malo do czynienia z doktryna "racjonalna" i samym racjonalizmem. Blizej jej jak sluszeni zauwazyl do ateisty.pl niz racjonalisty.pl.
Ateista.pl jest moim zdaniem całkiem racjonalny... Co ty w moim serwisie ( i ateiście.pl ) widzisz irracjonalnego ?

Zresztą jestem agnostykiem, nie ateistą...

Ludzie, zdaję sobie sprawę, że to nie jest przedsięwzięcie profesjonalne, bo na razie nia mam takich możliwości :!:
O konkurowaniu z ateistą.pl mówiłem w kontekście długofalowym, więc proszę traktować mój serwis na razie jak na to zasługuje: jako przedsięwzięcie amatorskie.

---------- 13:50 ----------

Nie dam się zniechęcić :) I tak będę rozwijał stronkę :) Jeszcze zobaczycie, jak będzie wyglądała... Powiedzmy za 2 latka :):)
,,Ktokolwiek wierzy w sprawiedliwośÃ¦ na świecie, ten jest fałszywie poinformowany"
J. F. Keneddy
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Farseer »

Artur K. pisze:Nie dam się zniechęcić :) I tak będę rozwijał stronkę :) Jeszcze zobaczycie, jak będzie wyglądała... Powiedzmy za 2 latka :):)
No i trzymamy Cie za słowo :). Ale i tak pewnie jak wiekszośc polaków po jakims czasie Ci sie to znudzi .... No ale może będzie inaczej ?? Zobaczymy. W każdym razie życze powodzenia! :)
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

Za 2 lata? ciekawe czy dozyje? Stronka raczej nie przypadła mi do gustu, nie tylko ze wzgledu na tematyke ale również ze względu na wygląd. Podejzewam że layout nie jest twoim autorstwem moze poza logo. Ma pozytywna ocene zasluuje fakt ze webmaster potrafi zainstalowac JPortal. Reszta moze by ale do ateisty.pl wam daleko. Moze za kilka lat? 5.5 /10
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Ghoran »

Kolorystyka bardzo męczy oczy - duży minus bo w sumie strona opiera się na tekstach.
Tematyka mnie akurat nie interesuje, ale ogólnie rzecz biorąc ciekawa.
Czy serwis ma szanse przetrwać i zdobyć popularność mnie nie interesuje bo i tak nie będę zerkał ani na Twoją stronę, ani na żadne pokroju ateista.pl ale oczywiście życzę szczęścia i powodzenia.
Ogólna ocena 4/10. Nisko, bo nie da się czytać dłużej niż kilkanaście minut nie męcząc oczu.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: swpok »

Artur K. pisze:To moja pierwsza strona w php jaką zrobiłem w życiu, po lekturze kilku kursów, to po 1.
Kursy czytania ze zrozumieniem brałeś ... ??
Bo żeby przecztać plik readme to rzeczywiście trzeba posiadać wiedze nt. php
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows

Post autor: Mati »

Strona jest okropna, nieczytelna, źle dobrane koroly i ogólnie nie lubie takiej tematyki
Ocena 2/10
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Artur K.
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2005, 15:56:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: Artur K. »

---------- 23:06 18.11.2005 ----------

Tak narzekacie, a mi na płaszczyźnie tematycznej idzie dobrze... Ostatnio publikuję swoje dyskusje z Ks. Doktorem Markiem Dziewickim i idzie mi świetnie :) Polecam :)

---------- 23:12 ----------
Mati pisze:nie lubie takiej tematyki
Podejrzewam, że głównie wam o tematykę chodzi... Ale ja się nie dam zniechęcić :)

---------- 00:39 ----------

Zmieniłem kolory niektórych tekstów... Ale z czarnego tła w życiu nie zrezygnuję 8)

Lepiej jest ?
,,Ktokolwiek wierzy w sprawiedliwośÃ¦ na świecie, ten jest fałszywie poinformowany"
J. F. Keneddy
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows

Post autor: Mati »

Lepiej jest ?
Ani trochę dalej nic nie widać, a i może zmiń tło z tego szarego na jakiś ciemnieszy.
Artur K. pisze: Ale ja się nie dam zniechęcić
Ja cię w cale nie chcę zniechęcać, ale jak masz takie długoterminowe plany
Artur K. pisze: Powiedzmy za 2 latka
to wątpię by coś z tego wyszło, skończy ci się zapał
Artur K. pisze:Podejrzewam, że głównie wam o tematykę chodzi... Ale ja się nie dam zniechęcić
A pisz se o czym chcesz, to w końcu Twoja strona, ja Cię nie mam zamiaru zniechęcać. :P
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
ODPOWIEDZ