www.roberttomuza.cba.pl <-- ogromna ilość muzyki mp

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
roberttomuza
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2006, 17:30:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864

www.roberttomuza.cba.pl <-- ogromna ilość muzyki mp

Post autor: roberttomuza »

http://www.roberttomuza.cba.pl Wejdzcie i ściągajcie !!!!! Najnowsza muzyka : pop techno hip hop i wiele wiele innych!!!! Co tu dużo mówic : wejdzcie i sami zobaczcie !!!
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

jeśli to nie jest Twoja 'muza' to już możesz zacząć się żegnać z kontem; a raczej nie są to Twoje 'dzieła'
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

chciał coś zrobić w stylu techniawka.net ale to nie jest serwer do tego i to jest juz piractwo
roberttomuza
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2006, 17:30:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: roberttomuza »

chcialem zrobic cos w stylu bestmp3.pl ,techniawka.net . Wiem co zrobilem w ostatnich uploadów i poszlem troszke na latwizne . Ktos niezna takich stron to mu nie zaszkodzi kiedy wejdzie na moja stronke. reszta byla przeze mnie uploadowana i to wedlug mnie nie jest piractwo . nie wiem jak zzrobic taki profesjonalny portal dla tego zrobilem strone w htmlu . Jak komus sie bedzie chcialo to niech mi napisze jak przyciagnac ludzi do strony i jak zrobic profesjonalna stronke ?? Co do Gromeda nie che sie wypowiadac xD bo nie wie o co chodzi w mojej stronie
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

roberttomuza może i nie wiem, ale każde udostępnianie muzyki bądź czegokolwiek innego co jest opatrzone prawami autorskimi jest piractwem;
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: kidawka »

Ja sie zgadzam z Gromedem i jest cos takiego jak prawo autorskie, wiec ty nie masz pozwolenia na udostepnianie tej muzyki wiec autor moze pozwac cie o to do sadu i wygra z toba proces. A co do tego drugiego to serio myslisz, ze ktos ci napisze poradnik jak zrobic dobra strone?? jesli tak to smieszny jestes, ludzie siedza calymi godzinami i do tego dochodza a ty chcesz zeby ktos za free ci to wszystko udostepnil. Poprostu bez komentarza.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Ostrzeżenie za piractwo.
Wywal to jak najszybciej ze strony.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
roberttomuza
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2006, 17:30:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x800

Post autor: roberttomuza »

spoko usunelem strone z muzo ale index zostal spoko nie wiedzialem o tym wszystkim
ODPOWIEDZ