www.gimp.cba.pl wszystko o gimpie

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
Awatar użytkownika
macabra2323
Posty: 341
Rejestracja: 28 sie 2005, 15:57:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: macabra2323 »

Poniewarz autor darmowego oprogramowania nie przykłada się do jego funkcjionalności (linux, gimp)
yyyyy :crazy: :crazy: :crazy: . Po linuxie widać że nie wszystko codarmowe jest złe bo linux jest o wiele lepszy niż po****na wingroza. Co do gimpa to się nie wypowiem, ale wiem że zamiennikiem PS na linuxa jest program Pixa. Podobno rewelacja. Jest to płatny ale tani program.
Pozdrawiam
Paweł K.
Obrazek
Obrazek
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

---------- 17:51 02.05.2006 ----------

macabra2323 chceszmi powiedziec że linux jest łatwiejszy w obsłudze i funkcjonalności niz windows. Może i w=indows ma dziury i błędy i jest własnością billa ale jest 100 razy prostrzy w obsłudze od linuxa wiem to z doświadczenie ponieważ miałem przyjemność spotkać się i uzywać tego i tego systemu jednaknajczęściej uzywam Wina poniewaz : przyzwyczajenie no i wszystkie programy gry itp. jakie mam są na wina i nie znalazłem równie dobrych zmainników

---------- 17:51 ----------

macabra2323 chceszmi powiedziec że linux jest łatwiejszy w obsłudze i funkcjonalności niz windows. Może i w=indows ma dziury i błędy i jest własnością billa ale jest 100 razy prostrzy w obsłudze od linuxa wiem to z doświadczenie ponieważ miałem przyjemność spotkać się i uzywać tego i tego systemu jednaknajczęściej uzywam Wina poniewaz : przyzwyczajenie no i wszystkie programy gry itp. jakie mam są na wina i nie znalazłem równie dobrych zmainników
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

slaveman dokladnie slaveman uzywasz windy z przyzwyczajenia
Gdybys od samego poczatku siedzial na linuxie to powiedzialbys ze windows jest trudny w obsludze ;] Tak samo mialem z macintoshem ;] Kiedys uwazalem ze jest skomplikowany jak cholera. Po dluzszej pracy na nim doszedlem do wniosku ze jest rownie prosty w obsludze co windows ;] I to sie tyczy kazdego softa. Jeden powie ze PS jest trudny a inny zas twierdzi ze GIMP jest trudniejszy ;] Kwestia przyzwyczajenia ;P
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

zejde troche na offtop. chciał bym przetestować macintosha bo nigdy go nie uzywałem i wogule sie nie orjentuje w tym klimacie. Teraz zadam może głupiepytanie czy owy macintosh jest na GPL czy komercyjny
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

macos jest niestety komercyjny i nie odpalisz go na zwyklym pececie :| Tylko na (kosztownych) maszynach Apple :/
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

szkoda
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: HitcH »

wedlug mnie jeden linux jest latwy drugi nie. Mandriva i educd są b. łatwe w obsłudze jak win, jednak taki debian albo pld już nie. I najwiekszą różnicą jest to:
Windows jest jeden, Linuxów duuuzo
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

HitcH napisal:
Windows jest jeden
bzdura ;] Wiec po kolei Winows do wersji 3.1 potem od 95 do 98 SE nastepnie wni 2000 i jemu pochodne, teraz win xp i jego nastepca vista, poza tym windows server i wiele temu podobnych ;P
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: HitcH »

Chodziło mi o dystrubucje
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

wiem ale sa rozne wersje windy tak jak lina tylko ze nie sa one tak zroznicowane co linuxa ;]
ODPOWIEDZ