www.24htapety.cba.pl

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
DupeK
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2009, 22:39:05
Strona na CBA.pl: http://theagonist.cba.pl/news.php
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: DupeK »

Bardzo fajna szata graficzna.
erwin15
Posty: 232
Rejestracja: 24 paź 2007, 11:09:46
Strona na CBA.pl: www.24htapety.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1920x1200
Kontakt:

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: erwin15 »

Dziękuję ;)

PS: Niedługo rusza nowy projekt z tapetami :) tylko czekam na wiadomość odnośnie powiększenia kont w CBA.pl :)
Awatar użytkownika
Ederland
Posty: 44
Rejestracja: 28 mar 2010, 08:10:06
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: Ederland »

z tego co widze to wiekszośc plików posiada prawa autorskie oraz pochodzi z autoryzowanych serwisów- nie ładnie okradać innych w taki sposób,widzę tapety ze strony ,którą prowadzi Ktoś Kogo znam-osobiście temu Komuś o tym powiem-gratuluje pomysłu na plagiat i łamanie praw autorskich do tapet które zostały wykonane przez osoby prywatne swoimi aparatami w plenerze.
Nie myśl o głupocie ona pomyśli za Ciebie.
Herzliche Grusse
erwin15
Posty: 232
Rejestracja: 24 paź 2007, 11:09:46
Strona na CBA.pl: www.24htapety.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1920x1200
Kontakt:

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: erwin15 »

tapety były wrzucane przez użytkowników i są umieszczone w celach promocyjnych i reklamowych. Wszystkie tapety w serwisie posiadają oryginalne podpisy (stopki) autorów, które są nie modyfikowane lub podpisy osób mających prawa do nich. wszystkie symbole, logotypy, marki i różne znaki które znajdziesz na tapecie są własnością (wraz z tapeta) firm lub osób prywatnych (autorów). co za tym idzie nie są łamane ich prawa autorskie.

-= EDIT =-
Jeżeli każda tapeta jest chroniona prawem autorskim to weź zmień (jeżeli masz jakąś niestandardową ściągniętą z internetu) swoją z pulpitu bo właśnie łamiesz te prawa ;)

-= EDIT2 =-
Co do komentarzy w shoutbox'ie na mojej stronie z tapetami zastanów się najpierw za kogo się podajesz i w kogo imieniu piszesz (swoim czy serwisów które działają na tej samej zasadzie co mój) bo podałeś się chyba za 4 osoby i pisałeś sam ze sobą.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, 15:12:45 przez erwin15, łącznie zmieniany 3 razy.
LaY
Posty: 1120
Rejestracja: 28 sty 2009, 15:20:07
Lokalizacja: Silesia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: LaY »

Najlepsze jest to, że takie oskarżenia wysuwa użytkownik, który jest na forum 2 dni (wczoraj jeszcze dzień). Ciekawe...
Niě nerwuj hanysa
Awatar użytkownika
Ederland
Posty: 44
Rejestracja: 28 mar 2010, 08:10:06
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: Ederland »

jestem ciekawy
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2011, 08:28:08 przez Ederland, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie myśl o głupocie ona pomyśli za Ciebie.
Herzliche Grusse
erwin15
Posty: 232
Rejestracja: 24 paź 2007, 11:09:46
Strona na CBA.pl: www.24htapety.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1920x1200
Kontakt:

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: erwin15 »

nie jestem wcale załamany. poza tym nie mam czym bo jeżeli chciałbyś mi wytoczyć sprawę w sądzie to nie tylko mi a i wszystkim serwisom w sieci o takiej tematyce.

wiem że chcesz jakoś zaistnieć ale cóż, nie masz szans. dla przykładu: "krainatapet" także posiada tapety z innych serwisów co ewidentnie widać na zamieszczonych tapetach w ich serwisie, "tapeciarnia" także oraz wiele wiele innych serwisów w sieci (nie chce mi się tutaj ich wymieniać bo to nie ma sensu). To że trafiłeś do mnie to tylko poprzez forum na CBA.pl i chcesz jakoś zaistnieć na CBA.pl przykre jest co co robisz ale cóż nie mnie to oceniać.

Powodzenia w dalszych działaniach.

PS: przeczytaj sobie stopkę i zakładkę "kontakt" na Tapety Na Pulpit - 24htapety.cba.pl

-= EDIT =-
24htapety.cba.pl pisze:Tapety wrzucane są przez użytkowników serwisu, jeżeli jesteś autorem którejkolwiek tapety (i nie zgadzasz się na jej publikacje w celu promocji i reklamy treści w niej zawartej) możesz napisać do nas w celu usunięcia danej tapety po wcześniejszym udowodnieniu posiadania praw autorskich do niej/nich.

Wszystkie Tapety Na Pulpit w serwisie są zamieszczone w celu promocji/reklamy osób prywatnych lub firm posiadających prawa autorskie do danych tapet. Tapety nie są w żaden sposób modyfikowane/zmieniane, posiadają oryginalne znaki wodne, marki, logotypy, napisy, symbole oraz to wszystko co się na nich znajduje.
Jak do tej pory nikt się nie zgłosił że są łamane jego prawa autorskie.
bosopopiasq
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: www.24htapety.cba.pl

Post autor: bosopopiasq »

Ederland pisze:z tego co widze to wiekszośc plików posiada prawa autorskie oraz pochodzi z autoryzowanych serwisów- nie ładnie okradać innych w taki sposób,widzę tapety ze strony ,którą prowadzi Ktoś Kogo znam-osobiście temu Komuś o tym powiem-gratuluje pomysłu na plagiat i łamanie praw autorskich do tapet które zostały wykonane przez osoby prywatne swoimi aparatami w plenerze.
Ja mam przepisy kulinarne o kurczaki pieczone ,a mąka,drożdże,cukier i wódka ma prawa autorskie i klopsiki wiedeńskie-czyli Wiedeń bedzie mnie ścigał i Bóg Bahus od wódki -Czyli wychodzi ze trzeba 90%internetu skasować-ja sie kategorycznie nie zgadzam,ja mam stronki zaprzyjażnione z grami i tapete na pulpicie z Holandią-Nie kasować mi neta buahahahahahahaha,padam ze śmiechu :lol2: człowieku,a tak ładnie..ech...

co za głupoty tu wypisujesz wprost z wariatkowa wzięte,a ja ci tak pomagałam :oops:

@Erwin daj sobie spokój ;gościu widać lubi takie prowokacje-to rodzaj TROLLA!

---- EDIT ----

Pokasujcie te idiotyzmy to ludzie czytają i co sobie pomyślą o forum cba.pl
ODPOWIEDZ