Sprawdź, ile wiesz o informatyce - Computer Quizzer

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.

Czy podoba Ci się moja strona?

Tak.
2
33%
Nie.
2
33%
Trochę.
2
33%
 
Liczba głosów: 6
Awatar użytkownika
Oplaner
Posty: 231
Rejestracja: 25 sty 2010, 20:00:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Sprawdź, ile wiesz o informatyce - Computer Quizzer

Post autor: Oplaner »

Sprawdź, ile wiesz o informatyce - Computer Quizzer

Witam, w tym temacie chciałbym zaprezentować Wam mój serwis internetowy - Computer Quizzer.
Pomaga on sprawdzić, ile wiemy o informatyce, poprzez quizy, za które są punkty. Jest 6 kategorii do quizów:
-gry
-internet
-programy
-rozszerzenia
-sprzęt
-Windows
Za każdą poprawną odpowiedź w quizie jest 1 punkt. W każdym quizie jest 5 pytań, więc z jednego można zdobyć 5 punktów. Jednak nie myślcie sobie, że można tak nabijać punkty! Jedną kategorię można wykonać tylko raz dziennie. Nowe pytania są co tydzień lecz tylko w jednej kategorii. W przyszłości będzie ich więcej. Quizy są dostępne jedynie po zalogowaniu. Każdy użytkownik na start otrzymuje 10 punktów. Użytkownik, jeżeli ma jakieś pytania, sugestie może skorzystać z formularza kontaktowego, aby skontaktować się z administratorem. Jeżeli ktoś chce, może do nas dołączyć.
Na razie serwis umożliwia rejestrację, logowanie, system punktów i formularz kontaktowy, jednak w przyszłości nasza grupa planuje zrobić listę TOP-10 najlepszych (tych, co mają najwięcej punktów) oraz możliwość wykupienia super konta, dzięki któremu za poprawną odpowiedź w quizie nie będzie 1 punkt, tylko 2. Jednak co ja będę mówił, najlepiej sam sprawdź możliwości swoje i mojego serwisu - http://www.computerquizzer.cba.pl/

UWAGA! Ja sam stworzyłem stronę i zaprojektowałem, więc miałem trochę pracy. Proszę wziąć pod uwagę to, iż jest to moja pierwsza większa stronka, no i mam dopiero 12 lat...

Pozdrawiam!
eider
Posty: 1276
Rejestracja: 12 cze 2009, 08:09:47
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Safari MacOS 1280x960
Kontakt:

Re: Sprawdź, ile wiesz o informatyce - Computer Quizzer

Post autor: eider »

Popsułeś quiz o Windows...Pisząc tam jakies głupoty.
Pierwsze systemy Windows były oparte na:
Oczywiście, że DOS
Nowością w systemie Windows 7 nie jest:
Nie wiem jak zostało uznane, zaznaczyłem "Wyszukiwanie z menu start", co jest prawdą, gdyż taka funkcja, była juz w Widnwso Vista, jednak "Windows Aero" też jest dobrą odpowiedzią. Proponuje zmienić.
Jak brzmi nazwa kodowa Windows 95?
Tutaj nie było problemu - Chicago
Początkowo Windows XP miał zawierać:
Nie wiem skąd to wziałeś, pisałeś do Microsoft? Bo niestety, po przeanalizowaniu POLSKICH artykułów zwiazanych z Windows XP, nie znalazłem. Nie twierdzę, że nie ma tego nigdzie, byc moze jest w innych wersjach językowych, jednak twierdzę, ze troche za duzo oczekujesz...Moze ja Ciebie zapytam: Kiedy powstał pierwszy system graficzny "Apple System 0.85" z Finderem w wersji 1.0 i na jakie procesory był przeznaczony? Zaznaczysz, ze "Rok 1983, Procesory 680x0"? Raczej nie, chyba ze będziesz się tym interesować i szukać...
Poprzednikiem Windowsa 2000 był...
Windows NT 4.0, ale zaznaczyłem inną odpowiedx, cóż....Za szybko zaznaczam...

I jeszcze jedno. Twojego konta nie powinno byc na liscie TOP-10, gdyż jest to niesprawiedliwe i nie pozwala innym być na miejscu 1. Dlaczego? Ty robisz, znasz odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Oplaner
Posty: 231
Rejestracja: 25 sty 2010, 20:00:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: Sprawdź, ile wiesz o informatyce - Computer Quizzer

Post autor: Oplaner »

No co do pytań to nie ja je robię, tylko Schocker, więc nie moja wina. A co do mojego konta na TOP liście, to... no masz rację, przyznam. Zaraz to usunę. A jak ogólnie oceniasz stronę? Bo nie napisałeś oceny...

Pozdrawiam! :)
eider
Posty: 1276
Rejestracja: 12 cze 2009, 08:09:47
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Safari MacOS 1280x960
Kontakt:

Re: Sprawdź, ile wiesz o informatyce - Computer Quizzer

Post autor: eider »

Wybrałem "Tak" :)
PS. Ale chyba mozesz zmeinić, masz przecież dostęp do strony...
ODPOWIEDZ