Oszuści !

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
MisteerM
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2012, 19:37:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Oszuści !

Post autor: MisteerM »

Witam, chciałem poinformować użytkowników stron serwisu cba.pl o pewnej stronie założonej na adres tego właśnie serwisu, która bezkarnie naciągnęła mnie na kwotę 30 złotych ... Co prawda może i to nie duża suma ale liczy się fakt oszustwa. http://key-shop.cba.pl/ ta strona prowadzi sprzedaż kluczy do znanej wszystkim platformy steam. Chciałem właśnie dokonać zakupu takiego właśnie klucza do gry Counter-Strike. Jednak po wysłaniu sms'a za 30 zł. wpisaniu kodu doładowującego otrzymałem informację:

Dziękujemy. Weryfikacja kodu nastąpi w ciagu najbliższych 24h.
Ponieważ wystąpiły problemy z łącznościa portalu dostarczającego premium SMS.

Jednak mijają 24 godziny ... a konto nadal nie jest doładowane ... prosiłbym, aby wykonano jakieś czynności naprawiające tą usterkę ...
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Oszuści !

Post autor: fuma »

MisteerM cba.pl nie odpowiada za twoja strate. Jezeli doszlo do przestepstwa wyludzenia to zglos sie na policje, uprzednio sprobuj skontaktowac sie z osoba ktorej wyslales pieniadze i dowiedziec sie co sie stalo.
MisteerM
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2012, 19:37:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Oszuści !

Post autor: MisteerM »

Chętnie spróbowałbym się skontaktować z osobą prowadzącą tą stronę, znajduję się tam co prawda zakładka kontakt, jednak nie funkcjonuje ona poprawnie ... Więc, czy mógłbym prosić o jakiś kontakt do tej osoby ... Zgaduję, że w waszej bazie danych musi być jakiś kontakt do każdej osoby, która zakłada u was stronę ... Jeżeli posiadalibyście jakieś informacje jak można się z tamtą osobą skontaktować, to byłbym za nie bardzo wdzięczny ...
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Oszuści !

Post autor: DeaDriam »

MisteerM
MisteerM pisze: Zgaduję, że w waszej bazie danych musi być jakiś kontakt do każdej osoby, która zakłada u was stronę
Takie dane można uzyskać tylko na wniosek przesłany przez odpowiednie organa prawne,osoby takie jak Ty lub Ja nie otrzymają takich danych,które również zawierają IP
MisteerM pisze: Chętnie spróbowałbym się skontaktować z osobą prowadzącą tą stronę, znajduję się tam co prawda zakładka kontakt, jednak nie funkcjonuje ona poprawnie ... Więc, czy mógłbym prosić o jakiś kontakt do tej osoby
Tak to można sobie pisac.. to internet i Twoje zamierzenia są nieznane,a szczerość w necie to...
Jeśli zostałeś oszukany w taki sposób,i nie masz możliwości skontaktowania się z tą osobą,bo kontakt jest nie możliwy,nawet przez forum,które nie istnieje..należy wziąć dowody oszustwa
(Wystarczy Twój telefon komórkowy z którego zamawiałeś/wysyłałeś sms,dzięki niemu zostanie ustalony adres sprawcy) i udać się na Policję,która zbada sprawę.To nie 1-szy przypadek wyłudzania kasy w ten sposób
Im szybciej to zrobisz tym lepiej
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
ODPOWIEDZ