Naruszenie Prawa

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
Drecha
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2010, 23:57:58
Strona na CBA.pl: sojusz-wschodni.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x960

Naruszenie Prawa

Post autor: Drecha »

Witam, piszę w delikatnej sprawie. Nie znalazłem bezpośredniego kontaktu do administracji, więc piszę to tutaj.

Od jakiegoś czasu na Państwa serwerze znajduje się strona o adresie, który podam administracji w razie odzewu, nie chcę upubliczniać tej strony ze względu na tematykę, o czym napiszę za chwilę.

Osoba o której piszę, z powodu załamania, poprosiła mnie, jako przyjaciela o interwencję.

Ów koleżanka nie chciała podawać nigdy swoich prawdziwych danych, dlatego nadała sobie zmyślone imię (bez nazwiska) i nie pokazywała swojego zdjęcia. Jakiś nieznany mi człowiek mówiąc kolokwialnie: przejrzał ją i stworzył stronę, na której zdradził jej tajemnicę i opublikował w logo strony jej zdjęcie. Jasnością jest, że publikując jej jakiekolwiek dane bez jej zgody, doprowadzając ją tym samym do załamania, złamał prawo. Nie będziemy wnosić o ukaranie go, o ile on sam, lub administracja CBA.PL usunie tą stronę. Jako, że nie mamy z nim kontaktu, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o usunięcie strony.

Proszę o możliwie jak najszybszy kontakt.
Każdy dzień istnienia tej strony w sieci, to kolejny dzień załamania dla poszkodowanej.
Załączam swój adres e-mail: nick.smic@gmail.com
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ