forum.zelpin.pl - Reprezentuje forum z szczerym przekazem.

Zareklamuj stronę i zaproś na nią innych! Strona nie musi być Twoja, to forum służy głównie do reklamy i dyskusji na temat stron na CBA.
Zelpin
Posty: 51
Rejestracja: 21 kwie 2011, 20:10:23
Strona na CBA.pl: http://www.forum.zelpin.pl
Lokalizacja: Będzin
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x1024
Kontakt:

forum.zelpin.pl - Reprezentuje forum z szczerym przekazem.

Post autor: Zelpin »

Proste amatorskie forum nie musi zawsze byc zle, gdyz czasami liczy sie tresc i przekaz. Bo głowny cel forum to przekazac drugiej osobie cos szczerego wartosciowego powaznego lub smiesznego, chodzi o to zeby ktos sie zainteresowal czytajac dany post mial swiadomosc ze czyta cos interesujacego jak sam tytul forum wskazuje: ,,Reprezentuje forum z szczerym przekazem,, Wiec wchodzac na forum nie oczekuj profesjonalnego wygladu zrobionego przez informatyka tylko raczej ciekawej tresci zrobionej przez amatora :) Forum zrobilem bo lubie pisac rozne artykuły(posty) i lubie jak druga osoba to czyta i wlacza sie do dyskusji 8)
Poza tym forum bedzie ulepszane. Na jednym z tematow na forum napisalem zamiany jakie zamieza poczynic administracja a jednym z celow jest wlasnie zmienienie amatorskiego forum w cos profesjonalnego czyli nowy szablon tyle tylko ze w tych samych kolorach bo kolory sa fajne 8) W sumie oceny od was nie oczekuje, bo juz wiem co jesl zle a co dobrze. Dobra jest tresc a wady sa takie ze to jest proste forum bez profesjonalnego wygladu :arrow: Poza tym na forum panuje mila atmosfera bez wygurowanych wymogów, uzytkownicy jesli slaba znaja ortografie moga pisac z bledami tak dla odmiany :mrgreen: albo w formie bez okolicznikowej co moze byc czasami zabawne 8) Dyskutowalem o tym rowniez na moim forum w temacie: ,,czy ortografia ma znaczenie,, Uzasadniajac wybur cytuje:

1. Zdajecie sobie sprawe z tego ze jesli bym wam nie przyzwolil na bledy i kazal pisac poprawnie. To kazdy wasz post musial by byc sprawdzony przez moderatora co wydluzylo by czas na dodanie postu nawet o 2godziny? Wiec nie dalo by sie pisac tak szybko jak teraz.
2. Chcieli byscie otrzymywac na e-mail taka wiadomosc:
,,Twoj post jest na tyle glupi ze nie zostal zaakceptowany przez moderatora. Popracuj nad ortografia.
Raczej watpie i dla tego kazdy pisze jak umie.

Pewnie nie którzy z was powiedza ze lepiej zrobic forum o 1 tematyce bo bylo by wiecej osob. Jednak ja specjalnie zrobilem forum wielotematyczne bo lubie rozmawiac z ludzmi na kazdy temat jaki mi przyjdzie do glowy i wole to robic na swoim forum niz na innych :)

Drugie nasze motto to takie ze jak mlodzi ludzie przekazuja za pomoca rapu cos waznego(bo rap to nie tylko muzyka ale i przekaz) to ja chcialem na tym forum przekazac cos waznego bo rapu nie bede nagrywal, to nie w moim stylu wole wam przekazac na forum i kazdy inny czlowiek ktury nie umie nagrywac rapu moze podzielic sie jakims szczerym przekazem u nas na forum

Pozdrawiam i Zapraszam: http://forum.zelpin.pl
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 23:00:52 przez Zelpin, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam wszystkich na moje własne forum wielotematyczne - pogadaj z nami : www.forum.zelpin.pl
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: forum.zelpin.pl - Reprezentuje forum z szczerym przekaze

Post autor: DeaDriam »

Wytykanie komuś błędów ,ze pisze z błędna ortografią jest nie na miejscu,i moim zdaniem ten ktoś ma kulture w majtach,czy to w necie ,czy realu,Widzę jakie popełniasz błędy,ale nie mnie je oceniać jak to potrafią zrobić Wszechwiedzący fachowcy,gdyż nie mają innej broni gdy im sie coś wytknie,lub zgrywają Uj**wie kogo i chcą zabłysnąć,a w sumie to zabłyskują jak małpa w klozecie :lol: . I TU przyznam Ci racje-nie mniej warto włączyć opcję sprawdzania pisowni-zawsze to coś(chociaż FF potrafi takie jaja zrobić ,ze nie raz łzy ciekną ze śmiechu :lol: )
Każdy ma swoje JA,Ty masz swoje Ja mam swoje i każdy lubi podyskutować,ale jak Mu sie wytyka I PISZE "PISZ POPRAWNIE",ze zamiast napisać : DUPA: napisał DÓPA to ja powiem takiemu komuś pisownią pokemona..a ajak niech czyta Fantasta ortograficzny od 7 boleści,co pokonczył politechniki u sołtysa hahahahaha
Wal sie wef łep pacfaniowata małpfo i idż do mamy niech ci kópi loduf z kakao :lol:

Brawo i mój szacun za takie podejście do zycia społecznego w wirualu.
Sam sie myle od tego neta ,co kiedyś mi sie
(czy mnie sie :devil: ) nie zdarzało jak mniej czytałem po necie
teraz to normalnie bywa,ze sie zastanawiam nad nie jednym wyrazem-taki groch z kapustą
:Normalne zjawisko ze i Profesorowie od polaja sie zacinają:
Zelpin pisze: Uzasadniajac wybur cytuje
przez duże U sie pisze ÓCZ sie :jupi:
Pozdrawiam i powodzenia życzę i wiecej pomysłów z forum :)

3msiem <piwko>
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
ODPOWIEDZ