[Mysql]Forum działa ale PhpMyAdmin nie widzi struktur tabel

Konfiguracja forum SMF.
tomi127
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:56:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1152x864

[Mysql]Forum działa ale PhpMyAdmin nie widzi struktur tabel

Post autor: tomi127 »

Mam problem z forum SMF. Forum działa, ale jak sie loguje do PhpMyAdmin'a to nie widze tabeli: "Nie znaleziono tabeli w bazie danych."

Czy może to być spowodowane tym, że w ustawieniach bazy danych jest tak: "$db_name = 'paradisecity-rp_cba_pl'"
a w panelu użytkownika mam: "paradisecity_rp_cba_pl"
Prosze o pomoc.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

z tego co widzę, nastąpił zbieg okoliczności. założyłeś bazę mysql na samym początku istnienia baz na cba, przez chwilę można było zakładać bazy z kreskami...

wrzuciłem Ci wszystko do nowej bazy i podmieniłem Settings.php w SMFie. wygląda na to że wszystko działa, ale w razie czego zostawiam starą bazę na miejscu
tomi127
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:56:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1152x864

Post autor: tomi127 »

---------- 20:40 27.06.2008 ----------

Tam jeszcze w 2 pliczkach musiałem po 1 wpisie zmienić, ale to była przyjemnośc ;)

Dziękuje bardzo za pomoc, ponieważ inaczej straciłbym forum bo ktos mi administratora odebral -_-

Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Up@
I jest problem
Po zmienieniu wszystkiego na nową baze danych po wywołaniu jakiego kolwiek zapytania do MYSQL przez SMF wyskakują literki : "ďťż", gdy wezme wstecz ustawienia są. Wi ktoś co z tym zrobić? Zawsze to jest jak zmienia sie jakiekolwiek ustawienia z bazą danych. Jak narazie coś probuje ;)

---------- 22:04 ----------

Odświeżam
I jest problem
Po zmienieniu wszystkiego na nową baze danych po wywołaniu jakiego kolwiek zapytania do MYSQL przez SMF wyskakują literki : "ďťż", gdy wezme wstecz ustawienia są. Wi ktoś co z tym zrobić? Zawsze to jest jak zmienia sie jakiekolwiek ustawienia z bazą danych. Jak narazie coś probuje
Luger
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2008, 22:13:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x800

Post autor: Luger »

No właśnie w tym rzecz że nie każdym udaję się odświeżyć i dalej korzystać z forum. Np. ja nie mogę się zalogować ponieważ wyskakują mi te literki. Po odświeżeniu wraca mi do panelu logowania i tak koło się zatacza.
ODPOWIEDZ