Problem z dziewczyną!!!

Gry, zabawy, dowcipy.
Zaszczyk
Posty: 228
Rejestracja: 22 paź 2005, 13:05:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Problem z dziewczyną!!!

Post autor: Zaszczyk »

Pilne pytane. Prosze o pomoc. Potrzebuje wyczerpujacej odpowiedzi. Z góry dziekuje. Jakis czas temu zaczalem podejrzewac swoja dziewczyne o zdrade. Skad sie dowiedzialem. No bo zachowywala sie typowo dla takich sytuacji. Gdy odbieralem telefon w domu, po drugiej stronie odkladano sluchawke. Miala czesto spotkania z kolezankami, niespodziewane wyjscia na kawe czy po ksiazke. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych sie spotyka", odpowiadala, ze sa to nowe przyjaciólki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na autobus, którym ona przyjezdzala do mnie do domu, jednak dziewczyna wysiada kilkaset metrów wczesniej i reszte drogi idzie na nogach, tak ze nigdy nie widze z kim przyjezdza. Kiedys wzialem jej komórke, tylko aby zobaczyc która godzina. Wtedy ona po prostu dostala szalu i zakazala dotykac jej telefonu. Przez caly ten czas nie moglem sie zdecydowac, by porozmawiac z nia o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedzialbym sie prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnego popoludnia dziewczyna niespodziewanie gdzies wyszla. Ja sie zainteresowalem, ze cos nie tak. Wyszedlem na zewnatrz. Postanowilem schowac sie za samochodem taty, skad byl doskonaly widok na cala ulice, co pozwoliloby mi zobaczyc, gdzie ona idzie.. Kucnalem przy wozie i nagle z niepokojem zauwazylem, ze tarcze hamulcowe przy przednich kolach maja jakies brunatne plamy, podobne do rdzy. Prosze mi odpowiedziec, czy tata moze jezdzic z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyc? Jezeli natomiast trzeba ja wymienic, to czy mozna zamontowac tanszy zamiennik, a nie oryginalne, a jezeli tak, to które najlepiej?


¦wietny tekst ;D
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

Zaszczyk staaaaare; chyba nawet było na tym forum;
Zaszczyk
Posty: 228
Rejestracja: 22 paź 2005, 13:05:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Zaszczyk »

nie widziałem, a znalazłem na innym forum :P
Awatar użytkownika
hitman91
Posty: 589
Rejestracja: 10 mar 2006, 19:08:31
Strona na CBA.pl: www.itman.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: hitman91 »

Ja tego nie widziałem nigdy :) no taki dosyć dosyć .. no i to niespodziewane zakończenie hehe. W pierwszej chwili sobie pomyslałem "O, Zaszczyk pomylił fora" :wink: ale teraz widze o co Ci chodziło.
Pisząc na gg najpierw się PRZEDSTAW.
Awatar użytkownika
shook
Posty: 219
Rejestracja: 28 maja 2007, 19:18:17
Strona na CBA.pl: http://shook.cba.pl
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: shook »

Na początku miałem to samo na myśli co hitman że pomyliło ci się cba z zycienastolatkow.pl, zakończenie najlepsze :D
master
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:17:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: master »

hehe niezły tekst a to zakończenie to niezłe jest :P
vuo
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2007, 12:54:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: vuo »

hehehe.... czytając to w głowie już układałam sobie jakąś ripostę... a tu lipa. Respect.
Ale ja nie chcê wchodziæ miêdzy szaleńców...-Tu wszyscy jesteśmy szaleni.Ja jestem szalony,ty jesteś szalona-Skąd wiesz,¿e jestem szalona-spytała Alicja-Musisz byæ-powiedział Kot-Inaczej nie przyszłabyś tu(Lewis Carroll)
Zablokowany