Grand Theft Auto

Gry, zabawy, dowcipy.

Którą czêśÃ¦ z serii GTA uwa¿asz za najlepszą?

Liberty City Stories
0
Brak głosów
San Andreas
3
27%
Vice City
6
55%
GTA 3
2
18%
GTA 2
0
Brak głosów
GTA London
0
Brak głosów
GTA
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Grand Theft Auto

Post autor: Viking »

Mam nadzieję, że nie poniosę żadnych konsekwencji w związku z tym topiciem.
Ale wiem, jak bardzo ta seria jest popularna, więc że trochę się na tym znam, postanowiłem założyć ten temat, aby poprawić swój wizerunek, bo chyba nie jest on tutaj najlepszy.
Piszcie, co sądzicie o GTA, wszystkich częściach, a może znalazł się by ktoś, z kim dało by się pograć w jedynkę albo dwójkę.
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows

Post autor: Mati »

Mi najbardziej pasowało Vice City dwójka też była niczego sobie ale San Andreas to jakieś nieporozumienie. Ta gra ma tyle opcji że nie wiadomo od czego zacząć i to zamiast być zaletą jest jej główną wadą.
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Ghoran »

Vice City...
GTA 3 powaliło mnie na kolana. VC z kolan na glebę plackiem :)
San Andreas też jest świetną grą, ale tutaj już spodziewałem się tego co otrzymałem więc wrażenie jest mniejsze. No i jakoś w SA pograłem i przestałem a do VC wracam cały czas...
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: HitcH »

Vice City
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows

Post autor: Viking »

Ha, ja też uważam Vice City za najlepszą grę z tych wszystkich.
Ma po prostu taki ciekawy klimat i te piosenki z lat 80, które uważam za najlepsze. No jednym słowem cudo. A trójka też ma swój klimat i miło ją wspominam, mimo niedociągnięć. Chociaż jak się w nią grało, to wydawało się, że wiele więcej nie można już wymyśleć, przynajmniej mi się tak wydawało. A San Andreas... Cóż również fajna gra, ale misje są choler*** trudne, a poza tym nie wnosi takich pomysłów, które już w Vice City powinny być. Graliście w Mafię? Jeśli tak, to wiecie, co to znaczy Tommy Angelo + baseball + samochód. W żadnym z GTA takich smaczków nie ma. Szkoda... Wyszło już Liberty City Stories na tego małego Plejaka (Playstation), czytałem na jakiejś stronce o GTA, ale dalej nie można tak pokancerować samochodów jak w wymienionej wyżej czeskiej grze.
Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
ODPOWIEDZ