Dokucz komuś :)

Gry, zabawy, dowcipy.
Awatar użytkownika
ferbi
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2006, 00:06:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Dokucz komuś :)

Post autor: ferbi »

www.ferbi.[regulamin forum: punkt 2.13]/cosik.bat pobierzcie ten plik i przetestujcie :) i zrobcie sobie żarty z innych :p
www.ferbi.[regulamin forum: punkt 2.13]/bug1.htm :p powinno spowolnic kompa i troche poprzeszkadzac
Ostatnio zmieniony 04 lip 2006, 12:50:33 przez ferbi, łącznie zmieniany 1 raz.
_______________________________
html, xhtml, css, php, mysql // start (c++, lin, js)
virus3k
Posty: 109
Rejestracja: 15 cze 2006, 15:54:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: virus3k »

No to tak. Przetestowałem, żeby uprzedzić was co to jest. Ten plik zamyka system windows po 60 sekundach. Wiesz ferbi wymyślił byś coś oryginalniejszego, bo to widziałem już kilka lat temu ... n/c
Ale cholera niezły hiaker z ciebie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
ferbi
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2006, 00:06:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: ferbi »

wiesz nauki nie zaczyna sie od ataku typu dos :p wiec trzeba sie uczyc od podstaw :p
_______________________________
html, xhtml, css, php, mysql // start (c++, lin, js)
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

ferbi ale plikami wsadowymi to ty komputera banku rezerw federalnych nie zdobędziesz ponieważ każdy mądry człowiek najpierw zagląda co jest w pliku wsadowym a za tego typu żarciki powinieneś osta dostać bo może ktoś pisze akurat prace magisterską czy coś innego nie zapisał zmian a ferbi podaje mu bat'a restartującego kompa, jak by tak sytuacja stała się mi to naprawdę nie podarował bym ci tego
Awatar użytkownika
ferbi
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2006, 00:06:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: ferbi »

gdybym byl zlosliwy ustawil bym 1 sekunde czlowiek ma 1 min na zapisanie to czas wystarczajacy :p zeby uczyc sie wlamow trzeba najpierw poznac jak zbudowany jest system i jakie ma funkcje :)
_______________________________
html, xhtml, css, php, mysql // start (c++, lin, js)
Awatar użytkownika
macabra2323
Posty: 341
Rejestracja: 28 sie 2005, 15:57:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: macabra2323 »

ferbi - sory ale ty trochę głupi jesteś i się ośmieszasz. Nadajesz się jedynie na hjekera. Takie programy to dzieci w przedszkolu robią. Kup sobie podręcznik małego hackera i niszcz strony microsoftu. Najpierw naucz się HTML. N/C www.dziecineo.[regulamin forum: punkt 2.13]
Pozdrawiam
Paweł K.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ferbi
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2006, 00:06:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: ferbi »

wiesz ty jestes smieszny bo ja sie ucze a nie ma osoby zeby w 3 sekundy byla hackerem nauka trwa lata bo to nie tylko jak sie wlamac tylko tez omijanie roznych ftrewali lamanie hasel oslona komputera ukrywanie ip itd...
_______________________________
html, xhtml, css, php, mysql // start (c++, lin, js)
Awatar użytkownika
macabra2323
Posty: 341
Rejestracja: 28 sie 2005, 15:57:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Linux 1024x768

Post autor: macabra2323 »

ferbi pisze:wiesz ty jestes smieszny bo ja sie ucze a nie ma osoby zeby w 3 sekundy byla hackerem nauka trwa lata bo to nie tylko jak sie wlamac tylko tez omijanie roznych ftrewali lamanie hasel oslona komputera ukrywanie ip itd...
Dziecko neo zrozum że hackerzy to debile. A ty to już się najbardziej na hackera nadajesz. Nie umiejąc nawet HTML. Bierz się ajpierw za naukę w przedszkolu np. pisanie literek. Nie masz podstaw obsługi komputera. Zaraz się zaczniesz exploitami bawić. N/C
Pozdrawiam
Paweł K.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zero
Posty: 420
Rejestracja: 26 sty 2006, 21:08:04
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: zero »

macabra2323 pisze:hackerzy to debile
hah, co Ty wypisujesz? haker to osoba, ktora ma duza wiedze na temat dziedziny, w ktorej sie obraca - tutaj akurat komputery.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Haker_%28b ... uterowe%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Haker_%28s ... uterowy%29

jesli chcesz wydawac opinie na temat prawdziwych hakerow, to zacznij sie zaglebiac w temat bardziej, bo to, co wypisujesz przechodzi wszystkie normy.

a jesli tak bardzo chcesz nazywac hakerow jako "debili" to chyba chodzi ci o pseudohakerow, ktorzy umieja uzywac tylko gotowych exploitow, i rozwiazan podanych na tacy ( http://www.securiteam.com/ lub http://packetstormsecurity.org/ )
Obrazek
Awatar użytkownika
macabra2323
Posty: 341
Rejestracja: 28 sie 2005, 15:57:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Linux

Post autor: macabra2323 »

Sory za wprowadzenie w błąd. Crackerzy do których chce zaliczać się ferbi.
Pozdrawiam
Paweł K.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ferbi
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2006, 00:06:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: ferbi »

macabra2323 pisze:Crackerzy do których chce zaliczać się ferbi.
wiesz nie zaliczam sie do zadnego dzialu bo dopiero sie ucze tego wszystkiego po malu to ty twierdzisz ze ja sie tak nazywam tak nie wiem czy ty widzisz jakies dodatkowe napisy w moich postach?? bo w zadnym miejscu nie napisalem ze jestem hackerem ani crackerem wiec masz jakies zwidy przydaly by ci sie okularki
_______________________________
html, xhtml, css, php, mysql // start (c++, lin, js)
Zablokowany