zwiększenie oglądalności strony

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
tomcio rozpruwacz
Posty: 60
Rejestracja: 26 paź 2007, 20:19:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

zwiększenie oglądalności strony

Post autor: tomcio rozpruwacz »

co wy byście zrobili zaraz po stworzeniu jakiejś strony, żeby zaczęła na nią wchodzić jakaś przyzwoita liczba osób?? :wink:

jakie systemy wymiany lnków/buttonów byście polecali, jakie katalogi i cokolwiek co by pomogło

pytanie raczej do doświadczonych...

zarejestrowałem się w dwóch systemach wymiany bannerami, w jednym wymiany linkami, do kilku katalogów i w trzech rankingach stron a na moją wchodzą średnio 4 osoby dziennie. co można jeszcze zrobić??

z góry dzięki za odpowiedź :wink:
Jeśli szukasz gry mmorpg, która Cię zafascynuje i spędzisz przed monitorem długie godziny grając w nią to ta strona jest idealna dla Ciebie. Znajdziesz tu newsy, opisy, recenzje, screeny i filmiki z kilkudziesięciu już gier a codziennie dodawana jest jedna nowa gra! Zapraszam!

http://jocs.pl
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

to zależy co masz na myśli przez
tomcio rozpruwacz pisze:przyzwoita liczba osób
bo dla jednego jest to 100 a dla innego 100 000 000 :)
w pozycjonowaniu trzeba czasu to nie jest tak ze na drugi dzień bedziesz widział jakiś wynik swoich działań dodawaj swoja strone do katalogów wymieniaj sie linkami z innymi serwisami no i pracuj pracuj nad stroną zeby miała jak najwięcej unikalnej treści a strona będzie sama szła w górę :)
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Ihman »

Jeżeli te 4 osoby spędzą na Twojej stronie łącznie 8sek. To strona się nie nadaje.

Jeżeli te 4 osoby spędzą na niej 1h to odniesiesz sukces.

Jeżeli te 4 osoby spędzą tyle czasu, że coś przeczytają pooglądają i się zainteresują Twoją stroną. To odniesiesz powolny sukces.

Dodawaj treści, treści, treści, treści.
Rób wszystko z głową, jak stworzysz super stronę - to nie pozostanie to bez echa w internecie. Jak stworzysz potwora za 10mln to nawet będziesz dawał wywiady do gazet.
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
tomcio rozpruwacz
Posty: 60
Rejestracja: 26 paź 2007, 20:19:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: tomcio rozpruwacz »

no ja wiem, że z dnia na dzień nie zaczną wchodzić miliony ludzi, ale 4 wydaje mi się być trochę mało, tym bardziej że już ją mam 3 miesiące i ciągle ją reklamuje. treści też mam sporo,

ps. byłbym szczęśliwy gdyby wchodziło kilkadziesiąt osób dziennie :wink:

jest sens rejestrować się na każdej stronie jaką znajdę w google (rankingi, katalogi itp)?
Jeśli szukasz gry mmorpg, która Cię zafascynuje i spędzisz przed monitorem długie godziny grając w nią to ta strona jest idealna dla Ciebie. Znajdziesz tu newsy, opisy, recenzje, screeny i filmiki z kilkudziesięciu już gier a codziennie dodawana jest jedna nowa gra! Zapraszam!

http://jocs.pl
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Mozilla Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

Toplist nie polecam, bo to dziadostwa i farmy linków, o często niskiej reputacji; co do katalogów to musisz być ostrożny; dodawaj jedynie do katalogów moderowanych, gdyż tylko wówczas może mieć pewność, że Google, albo inna wyszukiwarka nie uzna danego katalogu za mielonkę;
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Webdesigner »

Lepiej w katalogach-toplisty są słabe (google je omija). Najlepiej rejestrować się w tych z większym pr (no i pozycją w Google). Z mniejszym pr (i słabszą pozycją w Google) może zaszkodzić (Google też ma rozum). Nie dodawaj strony do 500 katalogów jednego dnia, a później nic. Google lubi stały wzrost linków. Ważny jest np. katalog DMOZ
http://www.kurshtml.[regulamin forum: punkt 2.13]/html/promocja.html

Jak wypromujesz stronę, zacznie na nią wchodzić więcej osób.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Mozilla Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

Webdesigner pisze:Nie dodawaj strony do 500 katalogów jednego dnia, a później nic. Google lubi stały wzrost linków.
niby tak; ale prawdopodobieństwo, że bot Google zajrzy na te 500 stron jednego dnia jest znikoma; jak zajrzy na 30 to już będzie sukces; dodawania na poziomie ok 30-50 katalogów dziennie powinno dać dobre rezultaty;
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1680x1050

Post autor: kidawka »

jak dodajesz do dobrych katalogow to mozesz na poczatku dodawac nawet do 3-5
ODPOWIEDZ