Tagi dla forum MyBB

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
kosa664
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2011, 10:42:10
Strona na CBA.pl: http://turbodwon.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Tagi dla forum MyBB

Post autor: kosa664 »

Witam mam taki problem iż założyłem forum mybb i zarejestrowałem w gogle lecz mojej strony nie widać wiem że Google zanim ja zarejestruje minie trochę czasu ale mam pytania czy idzie zrobić tagi dzięki którym forum będzie bardziej widoczne ???
amiga
Posty: 28
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:18:12
Strona na CBA.pl: http://www.cafewoman.cba.pl/
Płeć: Kobieta
User Agent: Firefox Windows 1429x1143
Kontakt:

Re: Tagi dla forum MyBB

Post autor: amiga »

Meta keywords Słowa kluczowe Meta Tag zawierający słowa kluczowe.. keywords nie wpływa na pozycje i nie jest szczegółowo analizowany przez wyszukiwarkę Google lecz nie oznacza, to że nie mogą go brać pod uwagę inne roboty... staraj się użyć w keywords słów, które znajdziesz w zawartości strony...frazy możesz, ale nie musisz oddzielać przecinkami.

Meta description - czyli opisu, który pojawia się w google pod linkiem. Nie ma wpływu na miejsce, na którym znajdzie się strona w rankingu aczkolwiek ma znaczenie kluczowe, ponieważ opis zadecyduje czy osoba używająca wyszukiwarki kliknie w link....merytorycznie skonstruowane description mogą sprawić, że nawet jeśli jest niższa pozycję w wynikach wyszukiwania to jednak będzie lepsza klikalność (CTR).. ja zapisałam tak:

panel -> szablony -> opcje -> wyświetl szablon
potem -> Niezgrupowane szablony -> rozwiń -> headerinclude -> opcje -> edytuj


w okno na sam dół wpisz kody do meta tagów czyli np:

Kod: Zaznacz cały

<meta name="keywords" content="tu w to miejsce wpisz: jaka str, opisz ją, np. 
Forum reklamowe, Forum dla każdego, itd...twój opis" />

Kod: Zaznacz cały

<meta name="description" content="w to miejsce wpisz swój opis np: 
Forum powstało z myślą o wszystkich użytkownikach, itd.." />
<meta name="robots" content="all,index,follow" />
<meta name="revisit-after" content="2 days" />
po wpisaniu kodów kliknij na: Zapisz i wróć do listy
ODPOWIEDZ