Skoki wyników google

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Skoki wyników google

Post autor: Ihman »

Witam

mam kilka pytań, bo przegapiłem co nie co.

1. Kiedy był miej więcej ostatni upgrade PR w google?

2. Czy wszystkim skaczą wyniki wyszukiwania w google? Raz jestem 4 pod koszykówka, dzisiaj 5, czasami jestem na 8.

3. Jest tu ktoś prorokiem i przewiduje kiedy będzie stabilizacja wyników google i kiedy będzie nadanie PR dla nowych domen... bo niestety z kupnem trafiłem na tuż tuż po nadaniu... :cry:

Dodatkowo mam pytanie, czy ktoś stosował z Was sitemap, zgodny ze standardami google msn i yahoo? Czy zaobserwował jakieś efekty?
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

Ihman pisze:2. Czy wszystkim skaczą wyniki wyszukiwania w google? Raz jestem 4 pod koszykówka, dzisiaj 5, czasami jestem na 8.
to i tak mało Ci skacze ja mam jednego dnia 20 pozycję a na drugi dzień hohoho daleko chen ponad 500
sztukaborowiecka
Posty: 19
Rejestracja: 27 kwie 2007, 18:56:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: sztukaborowiecka »

gdy google ustyawia ci dobra pozycje to i tak po jakims czasie bedzie ona spadala w dol. najlepiej temu zapobiegac czestymi aktualizacjami serwisu. pozdrawiam
Proszê odwiedzaæ http://www.sztukaborowiecka.cba.pl
Awatar użytkownika
kruzyk
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2005, 11:28:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: kruzyk »

Aż z fotela można spaść...
Google ma kilka data centers (DC), z których pobiera informacje do stron z wynikami (SERP).
Jeden serwer w życiu nie udźwignąłby obciążenia milionów użytkowników, którzy korzystają z Google. Obecnie DC liczy się w setkach...
Sisi
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2007, 09:17:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Sisi »

Pozycjonuję strony firmy w której pracuję i skoki są bardzo drastyczne w jednym tygodniu 149 a w drugim 50 a potem znowu spadek.
Zablokowany