Najlepszy cms pod sklep internetowy

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
parkowiec
Posty: 110
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Najlepszy cms pod sklep internetowy

Post autor: parkowiec »

Jak w temacie.

Który gwarantuje największy sukces?
mborki
Posty: 100
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Najlepszy cms pod sklep internetowy

Post autor: mborki »

To nie platforma jest drogą do sukcesu a wszystkie działania związane z sklepem. Na każdym oprogramowaniu teoretycznie można zrobić to samo, bardziej potrzebujesz kogoś kto kompleksowo zadba o Twój sklep od prac projektowych, przez programistyczne po administracyjne i oczywiście marketingowe w tym SEO.

Od siebie polecam kontakt z firmą:
https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/

Powinni doradzić co będzie najlepsze w Waszym przypadku.
estella
Posty: 37
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Najlepszy cms pod sklep internetowy

Post autor: estella »

No dobrze... A czy usługi software house są faktycznie też potrzebne? Co możecie napisać mi na ten temat? Tak pytam, ponieważ czytałam ostatnio, że software house pozwala zbudować sklep zgodny z naszymi oczekiwaniami i potrzebami, także brzmi to super...
Awatar użytkownika
miz0rn
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2023, 15:07:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Najlepszy cms pod sklep internetowy

Post autor: miz0rn »

Wybór najlepszego systemu zarządzania treścią (CMS) dla sklepu internetowego zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i specyfika działalności, umiejętności techniczne, budżet oraz potrzeby dotyczące funkcjonalności i skalowalności. Jednym z popularnych rozwiązań jest połączenie WordPressa z WooCommerce.

WooCommerce

WooCommerce to wtyczka e-commerce do WordPressa, która umożliwia transformację standardowej strony w pełnoprawny sklep internetowy. Jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw dzięki swojej integracji z WordPressem, prostocie obsługi oraz elastyczności.

Główne zalety WooCommerce:

Integracja z WordPressem: Bezproblemowa integracja z istniejącą stroną WordPress.
Koszty: Jako wtyczka open-source, WooCommerce jest darmowy, choć niektóre dodatkowe wtyczki i motywy mogą być płatne.
Dostosowalność: Możliwość dostosowania i rozszerzenia funkcjonalności sklepu za pomocą setek dostępnych wtyczek.
Zarządzanie produktami i zamówieniami: Prosty w obsłudze panel zarządzania produktami, zamówieniami, klientami i statystykami sprzedaży.
Wsparcie społeczności: Duża społeczność użytkowników i deweloperów oferująca wsparcie i rozwiązania.
estella
Posty: 37
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Najlepszy cms pod sklep internetowy

Post autor: estella »

Od jakiegoś czasu myślę nad tym, aby otworzyć swój sklep i zastanawiam się nad tym - czy zgłosić się w tym kierunku zgłosić do firmy https://auroracreation.pl . Z tego co widziałam zajmują się wdrazaniem istotnych systemów sklepowych itd. Czy ktoś z was może korzystał już z ich usług? Co możecie mi napisać na ich temat?
ODPOWIEDZ