nagle zmniejszenie wynikow w google

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

anuluj pisze:aż tyle? jak?!? mi zajmuje dodanie do 10 z godzine.
normalnie i to w 4 godziny się mi udawało i to w kilka kategorii umiałem dodać
są różne wspomagacze w necie do katalogowania to sobie po czytaj :)
szczerze to teraz mi sie nie chce katalogować bo to prawdopodobnie nic nie daje lepsze są systemy wymiany linków szybko i bez wysiłku
a po za tym http://www.forum.optymalizacja.com/inde ... =55074&hl= mnie też to dotknęło co te google wyprawia nie wie nikt
anuluj
Posty: 28
Rejestracja: 07 lip 2008, 09:06:02
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: anuluj »

mlody007 pisze:są różne wspomagacze w necie do katalogowania
jakie? darmowe

mlody007 pisze:lepsze są systemy wymiany linków szybko i bez wysiłku
jaki polecasz? który dziala na cba. teraz mam lniki24.pl ale to badziewie. admin zmienia cennik zalezie od humoru, wczoraj mialem tyle samo punktow i 15000 linkow, teraz tyle samo punktow i 3 linki! a google tego nie lubi... no i mówią, ze nei pozycjonuja swoich stron. klamstwo. na mojej stronie 90% linkow prowadzi do ich stron (maja z 10 stron). reszta chyba prowadzi do klientow, ktorych pozycjonuja. i nie widzialem ani jednego mojego linku na stronach na ktorych ma sie wyswietlac. traktuja strony w tym systemie jako wlasne pozycjonerskie zaplecze
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

anuluj pisze:jakie? darmowe
mozna powiedzieć ze sa darmowe (piraty) płatne sa tanie nawet bo mozna kupic juz skrypt za 50zł wiec sie opłaca :)
anuluj pisze:mlody007 napisał:
lepsze są systemy wymiany linków szybko i bez wysiłku
jaki polecasz?
e-weblink.com, linkme.plale na cba nie działa duzo systemów nie działa na cba
wszystkie systemy sa do tego stworzone żeby admin miał firmę zajmująca się pozycjonowaniem stron szybko i sprawnie pozycjonował strony swoich klientów :)
anuluj
Posty: 28
Rejestracja: 07 lip 2008, 09:06:02
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: anuluj »

mlody007 pisze:e-weblink.com
http://www.lexy.com.pl/blog/pozycjonowa ... -weblinka/

mlody007 pisze:linkme.pl
anuluj pisze:który dziala na cba
to sa jakies dobre dzialajace na cba?
mlody007 pisze:wszystkie systemy sa do tego stworzone żeby admin miał firmę zajmująca się pozycjonowaniem stron szybko i sprawnie pozycjonował strony swoich klientów Smile
wiem, ale tam:
1.
anuluj pisze:admin zmienia cennik zalezie od humoru, wczoraj mialem tyle samo punktow i 15000 linkow, teraz tyle samo punktow i 3 linki!
2.
anuluj pisze:nie widzialem ani jednego mojego linku na stronach na ktorych ma sie wyswietlac.
3.
linki24.pl pisze:System wymiany linków Linki 24.pl będzie pozycjonować Twoje strony, a nie swoje własne tak jak robią to inne systemy.
4. teraz mam:
Posiadasz 15412.45 punktów ze swoich stron oraz 52.01 punktów z programu partnerskiego.
Suma zgromadzonych punktów: 60016.95
Jeden link otrzymujesz średnio za 1.34 punkta.
Razem zyskujesz 0 wartościowych linków.
joke? liczyc nie potrafią! prosty PHP:

Kod: Zaznacz cały

<?php
$zmienna1=2;
$zmienna2=5;
//dodawanie
$dodawanie=$zmienna1+$zmienna2;
//odejmowanie
$odejmowanie=$zmienna1-$zmienna2
//mnozenie
$mnozenie=$zmienna1*$zmienna2;
//dzielenie
$dzielenie=$zmienna1/$zmienna2;

//wyswietlenie wyników
echo "Dodawanie: $dodawanie<br />";
echo "Odejmowanie: $odejmowanie<br />";
echo "Mnożenie: $mnozenie<br />";
echo "Dzielenie: $dzielenie<br />";

echo 'a oni maja z tym klopoty......';
?>

mlody007 pisze:mozna powiedzieć ze sa darmowe (piraty) płatne sa tanie nawet bo mozna kupic juz skrypt za 50zł wiec sie opłaca
mozesz powiedziec jakie? widzizlem tylko badziewiastego seoadder.info. prawie wszystko polega na spamie uzytkownikami na forach phpbb2, a admini na pewno takich "userow" usuwaja. a poza tym phpbb2 znika, niedlugo bedzie wszedzie phpbb3
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

anuluj pisze:mlody007 napisał:
e-weblink.com
http://www.lexy.com.pl/blog/pozycjonowa ... -weblinka/
ja w to nie wierze to chyba tylko jakiś sabotaż żeby ludzie z tego nie korzystali bo za bardzo popularny się stał
anuluj pisze:anuluj napisał:
który dziala na cba
to sa jakies dobre dzialajace na cba?
nie wiem nie korzystam z tych systemów na cba
anuluj pisze:mozesz powiedziec jakie? widzizlem tylko badziewiastego seoadder.info. prawie wszystko polega na spamie uzytkownikami na forach phpbb2, a admini na pewno takich "userow" usuwaja. a poza tym phpbb2 znika, niedlugo bedzie wszedzie phpbb3
wszystkie te skrypty sa na tej samej zasadzie do spamowania a do czego innego maja być jak się 10000 linków dziennie rozchodzi do jednej strony to jak to można nazwać ? SPAM
jeden program taki wspomagacz katalogowania to sprytnekatalogowanie
z tego korzystałem i całkiem spoko ale jak Ci juz wcześniej pisałem nie zajmuj się już katalogami bo google podobno ma już nie brac pod uwagę katalogów w ogole bo to są farmy linków nic więcej ja już nie kataloguję bo nie dość że mi się nie chce to sa to słabe efekty, kiedyś nie wierzyłem w systemy wymiany linków ale teraz jest chyba inaczej (chyba działają :) ) ale jak to jest naprawdę tego to nikt nie wie a tak w ogole to po czytaj na forum optymalizacji tam jest tego pełno jak cos zrobić żeby się nie narobić :)
ODPOWIEDZ