Katalog SEO

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.

Czy katalog eZ Katalog to SPAM

Czas głosowania minął 12 maja 2006, 18:41:03

TAK
1
25%
NIE
1
25%
NIE WIEM
2
50%
 
Liczba głosów: 4
sybeer
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2006, 18:33:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1360x1024

Katalog SEO

Post autor: sybeer »

Cześć

Założyłem katalog SEO Friendly. Czytałem wątki na forum i potrzebje Waszej opinii na temat tego "tworu"
Otóż nie za bardzo rozumiem czy granica pomiedzy farmą linków a katalogiem została przeze mnie przekroczona.

Na innym forum powiedziano mi że ten katalog to SPAM.
Nie wiem co mam zrobić żeby to nie był spam.
Mam też pytnie czy zgadzacie z przytoczoną opinią (pozwoliłem sobie stworzyć ankietkę)

Adres do katalogu : http://www.katalog.ktd.pl
kivak
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2006, 22:09:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: kivak »

Co do spamu to chodziło pewnie o to że katalog nie jest moderowany, zobacz ile masz nazw kategorii nie pasujących właściwie do niczego? Zrób update do nowszej wersji katalogu dzięki czemu w kilka minut skasujesz bezsensowne podkategorie ;)
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Ihman »

Witam!

Ostatnio również stworzyłem swój katalog (sąsiadowałem z Twoim przez parę dni na jednej top liście) i posiedziałem dłużej nad tym tematem. Więc mogę stwierdzić, że: Tak Twój katalog to spam inaczej śmietnik.

Jest tak z tego powodu:
katalog nie jest moderowany, zobacz ile masz nazw kategorii nie pasujących właściwie do niczego
W ogóle to:
Zrób update
Jest podstawą.

Jeżeli jednak chce się mieć bardzo dobry katalog. Taki którego nikt nie nazwie spamem. Powinno się go modyfikować. Im lepsze modyfikacje tym qlweb lepszy. Oczywiście najlepsze katalogi to autorskie :)
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Zapper
Posty: 9
Rejestracja: 20 wrz 2007, 09:07:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Zapper »

Ten katalog złapał filtra w google
pozycjonowanie - zapraszamy, skuteczna reklama poprzez pozycjonowanie stron
ODPOWIEDZ