Jak moge w ogole "zaistnieć" w google?!

Wszystko o pozycjonowaniu stron w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach, o robotach, katalogach, meta tagach itp. etc. Czyli jak zwiększyć oglądalność swojej strony.
tabun96
Posty: 7
Rejestracja: 04 lip 2007, 21:41:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Jak moge w ogole "zaistnieć" w google?!

Post autor: tabun96 »

Moja strona to www.perspektywa.cba.pl jednak po wpisaniu w google tej nazwy badz jakiej kolwiek podobnej nie ma nic o mojej. Nie wiem gdzie wpisać adres strony, wiem ze oddrazu nie bede na pierwszym miejscu w wyszukiwarce ale chcialbym chociaz być w tej wyszukiwarce zauważony..;P
Awatar użytkownika
Slusarz
Posty: 321
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:00:46
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Slusarz »

Tak trudno trochę poszukać? Wpisałem tylko 'jak dodać stronę do Google?' Jako pierwszy link wyświetlił się: http://www.searchengines.pl/google_submit.php3
Po linku z tej strony przeszedłem do googlowskiej: http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl
Po 2-3 tyg. (nie wiem dokładnie ile, to piszę tak na oko ;) ) powinna się dodać do wyszukiwania... Ale później potrzebujesz linków do strony, porządnej treści itp.
Lukaszszsz
Posty: 573
Rejestracja: 27 lip 2005, 13:01:59
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Lukaszszsz »

Napisanie tego posta i podanie w nim linka do swojej strony było pierwszym krokiem do pojawienia się strony w google.

Na początku zrób jak pisze Slusarz, a później poczytaj dokładnie gdzieś o pozycjonowaniu, bo materiałów jest naprawdę dużo.
Arcadinho
Posty: 66
Rejestracja: 07 cze 2007, 15:12:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Arcadinho »

Tabun wejdz na www.kurshtml.[regulamin forum: punkt 2.13] i tam w dziale i co dalej, promocja strony www masz wszystko podane co moze pomoc ci w zaistnieniu
Zapper
Posty: 9
Rejestracja: 20 wrz 2007, 09:07:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Zapper »

najlepiej dodaj link do swojej strony na jakies stronie z wysokim PR i strona w ciagu kilku dni musi pojawic sie w google.
pozycjonowanie - zapraszamy, skuteczna reklama poprzez pozycjonowanie stron
ODPOWIEDZ