Webspell i Admincenter.php

Konfiguracja pozostałych skryptów.
k-pax
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Webspell i Admincenter.php

Post autor: k-pax »

Elo! Wiem że to już było ale konkretnej odpowiedzi nikt nie dał. Ja opiszę problem dokładniej xD

Do teraz jechałem na EF i PHPBB i nie było problemu z ich działaniem. Zmieniłem CMS'a na webspell wydał mi się bardziej elastyczny, ale nie ważne. Kiedy miałem stronkę na yoyo wszystko chodziło ok. Przerzuciłem się na wasz hosting i d*** (xD!). Instalacja OK ale kiedy wchodzę do PA otwiera mi się puste okno firefoxa. Nie piszcie szukaj google itp, szukałem. Znalazłem tylko to, że prawdopodobnie wina tkwi w serwerze na którym stoi webspell. Wiele osób na CBA miało ten problem i zrezygnowało z waszego hostingu. Nie wiem dokładnie co to są za pliki, które są umieszczone na FTP po utworzeniu, ale może mają jakiś związek? (Na yoyo i lua nie było i działało ok). Temat dotyczy stronki: http://po-formacie.cba.pl/ i zależy mi żeby szybko problem rozwiązać. Ahh czytałem też że może to być wina przeglądarki ale próbowałem z IE 6 i 7 Mozilla i Mozilla Firefox oraz z Operą i żadna nie działała.

Wielkie THX dla tych którzy odpiszą ;)

(Aha nie byłem pewien czy dać to do tej kategorii czy do PHP, CGI, SQL, jak by co to przenieść xD)

pzdr.

(nie powinno być buziek na "x D" xD)

//Edit:

Dobra nieważne zmieniłem CMS, a teraz jestem już pewien że to wina waszego serwera, bo kiedy przeszedłem na płatny hosting wszystko działało. Tak więc spróbujcie naprawić tymczasem temat można /lock sry za spam
ODPOWIEDZ