Pomoc z IMGallery, logowanie i inne kwestie.

Konfiguracja pozostałych skryptów.
dzonkuper
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2011, 20:05:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Pomoc z IMGallery, logowanie i inne kwestie.

Post autor: dzonkuper »

Witam wszystkich.
Przepraszam, jeśli temat założyłem w nieodpowiednim dziale, jednak ten wydał mi się najbardziej odpowiedni dla mojego problemu.
Jestem administratorem galerii stworzonej przy pomocy skryptu IMGallery. Przez długi okres czasu (mniej więcej 2 lata) wszystko działało w porządku. Nie logowałem się często, więc trudno mi stwierdzić kiedy zaczęły się problemy. Wiem, że na pewno 2 tygodnie temu zauważyłem je po raz pierwszy.
Przechodzę jednak do rzeczy - nie mogę zalogować się do panelu administratora. Wpisuję poprawne hasło, wciskam loguj i zamiast przejścia do panelu strona tylko się odświeża. Przez to nic nie mogę zrobić. Nie instalowałem w międzyczasie żadnego oprogramowania, z niczym nie kombinowałem. Dodam jeszcze, że z ciekawości postanowiłem założyć konto użytkownika mojej galerii i wtedy logowanie przechodzi bez problemu.
Poproszę o poradę - jak sobie poradzić z tym problemem. Wolałbym nie być zmuszonym do ponownego wgrywania skryptu, z wielu powodów - szkoda mi trochę liczby odwiedzin, komentarzy, pracy przy przesyłaniu fotek. No i łopatologicznie - gdyż nie jestem szczególnie zaawansowanym użytkownikiem.
Dziękuję.

PS. Jeśli pomyślnie rozwiążę ten problem, mam jeszcze kilka innych pytań ;).
ODPOWIEDZ