[Nuked klan] Białe tło zamiast strony

Konfiguracja pozostałych skryptów.
Sub
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2008, 16:39:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

[Nuked klan] Białe tło zamiast strony

Post autor: Sub »

co zrobic jesli po zainstalowaniu nuked klan zamiast strony pokazuje mi sie biale tlo i nic wiecej
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

instalujesz z zakładki oprogramowanie czy samodzielnie?
Sub
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2008, 16:39:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Sub »

wrzucam na ftp i daje install.php i instaluje moja strona to http://jelesnia-team.cba.pl/index.php ale cos nie dziala jak powinno i wyswietla mi siee biala strona wszystko dobrze zainstalowlem chmody pozmienialem i nie wiem czemu nie dziala moaj stronka
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Mozilla Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

nie jestem pewien tej diagnozy, ale może to być spowodowane tym wpisem

Kod: Zaznacz cały

define('NK_GZIP', true); 
w pliku: conf.inc.php

i nie jestem pewien rozwiązania, ale spróbuj powyższą linijkę zamienić na:

Kod: Zaznacz cały

define('NK_GZIP', false); 
Sub
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2008, 16:39:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Sub »

niestety nie pomoglo :cry:
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

Kod: Zaznacz cały

Warning: include(Includes/constants.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/virtual/jelesnia-team.cba.pl/nuked.php on line 35

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'Includes/constants.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/virtual/jelesnia-team.cba.pl/nuked.php on line 35

Warning: include(Includes/nkSessions.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/virtual/jelesnia-team.cba.pl/nuked.php on line 36

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'Includes/nkSessions.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/virtual/jelesnia-team.cba.pl/nuked.php on line 36

Fatal error: Call to undefined function session_check() in /var/www/virtual/jelesnia-team.cba.pl/index.php on line 38 
takie błędy się pojawiają, spróbuj skasować to wszystko i skorzystać z preinstalatora. (zakładka Oprogramowanie w panelu). widocznie nie dograłeś jakichś plików.
Sub
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2008, 16:39:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Sub »

w jakim pliku ten kod bo na pewno nie ma go w config.inc.php . a co do niedogrania plików ściagalem 2 razy inny nuked klan i ten problem tez się pojawiał. Jak dałem zakladkę oprogramowanie to co mam wybrac z tego oprogramowania?bo nie widze tutaj nuked klanu :roll:
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1600x1200

Post autor: fuma »

pewnie wrzucales pliki przez total commander z ustawiona opcja automatycznej zmiany nazw na mala litere i to byl blad, bo katalog includes (na twim koncie) standardowo powinien sie nazywac Includes czyli przez wielkie I. i to samo tyczy sie pliku nkSessions.php Na twoim koncie ten plik nazywa sie nksessions.php. Najlepiej wgraj wszystko od nowa ale wylacz opcje zamiany wielkich liter na male.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

fuma pisze:pewnie wrzucales pliki przez total commander z ustawiona opcja automatycznej zmiany nazw na mala litere i to byl blad, bo katalog includes (na twim koncie) standardowo powinien sie nazywac Includes czyli przez wielkie I. i to samo tyczy sie pliku nkSessions.php Na twoim koncie ten plik nazywa sie nksessions.php. Najlepiej wgraj wszystko od nowa ale wylacz opcje zamiany wielkich liter na male.
najdziwniejsze jest to, że wczoraj zmieniałem mu includes na Includes i nic to nie dało, ale nie zmieniałem innych plików. ale pewnie masz rację i chodzi o większą ilość plików :)

Sub - sprobuj ponownie, odblokowałem nuked-klan do automatycznej instalacji, ale wyczyść najpierw swoje konto z tych plików
Sub
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2008, 16:39:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Sub »

DZieki dziala :lol: :lol: :lol: :lol: teraz powiedz jak dodac pochwale dla jakiegos uzytkownika
wargo
Posty: 633
Rejestracja: 01 sie 2007, 20:22:52
Lokalizacja: pleszew
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: wargo »

Po prawej na górze postu jest plus, kliknij ;)
NULL
ODPOWIEDZ