Zaawnsowane filtrowanie wiadomości w RoundCube

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
gerwazy2010
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2016, 07:49:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Zaawnsowane filtrowanie wiadomości w RoundCube

Post autor: gerwazy2010 »

Hej.
Od jakiegoś czasu dostaje sporo spamu od jednego nadawcy ale jest niesamowicie upierdliwy. Nadawca jest zawsze inny email z innej domeny, temat jest zawsze rożny a treść zdaje się mieć całą masę wariantów, łącznie z tym że reklamowany jest zupełnie inny produkt.
To co jest wspólne to układ treści widać że to z jednego miejsca jest przysyłane.
I teraz do rzeczy staram się wyczaić filtr do roundcube aby to wyfiltrować , tak aby nie tracić innych maili których mogę potrzebować.
Wyczaiłem że pod linkiem wypisz się jest adres typu
http://doanhaiha.info/ub.php?b=3emb1129 ... 03x646nzh8

i ciąg znaków '/ub.php?' występuje we wszystkich mailach.

Próbowałem odpalić filtra na Body z matches regular expression i dałem '(ub.php)'
oraz matches expression i dałem '(ub.php)'
ale to niestety coś nie działa.

screen:
http://webster.waw.pl/DwaMaileSpam.jpg

Mam prośbę do Was o:
1) Linka do dokumentacji RoundCube Mail w tej wersji ktora jest na CBA. jest tam np opcja do wyboru 'string' ale nie wiem jak tego użyć... moze to by pomogla bo kazałbym przeszukiwac pole typu List-Unsubscribe ale na chwile obecna nie wiem jak tego użyć.
2) Ewentualnie korektę tego podciągu znaków ub.php - ale być może 'Body' nie zawiera tego linka dlatego regex nie działa... nie wiem.

PS. Oczywiście przycisk wypisz wcale nie wypisuje z listy - to fake.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1143x858
Kontakt:

Zaawnsowane filtrowanie wiadomości w RoundCube

Post autor: endriu888 »

witam

nie mamy dokumentacji rouncubemaila, proszę poszukać w google
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ