WIELKA PRO¦BA !

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
moniczka6
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2005, 09:28:54
Płeć: Niewybrana

Post autor: moniczka6 »

---------- 08:33 18.07.2005 ----------

No tak, głupia blondynka postanowiła stronkę sobie założyć i teraz potrzebuje pilnie pomocy ;) ... Otóż przypadkiem kliknęłam na atrybut folderu i.... folder znikł :( ...Nie widzę go ani w menedżerze plików ani w TC... A wiem że on tam jest :D .... No i mam taką prośbę.... Błagam o usunięcie całej zawartości folderu MojaWWW (czy jak to tam ;) )... Są tam dwa foldery oba prosze o skasowanie i jak bym mogła to chciałabym się nauczyć co robić w takich przypadkach (czyli jak samemu naprawić tak feralny błąd)... I obiecuję że odtąd będę bardziej uważną blndynką :D

---------- 08:40 ----------

No tak w swojej nieskończonej mądrości blondynki nie napisałam nawet jakie jest moje konto (czyżbym liczyła na jasnowidztwo Admina :D ).... Moje konto to: monika.cba.pl .... Pozdrawiam...
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

moniczka6 pisze:---------- 08:33 18.07.2005 ----------

No tak, głupia blondynka postanowiła stronkę sobie założyć i teraz potrzebuje pilnie pomocy ;) ... Otóż przypadkiem kliknęłam na atrybut folderu i.... folder znikł :( ...Nie widzę go ani w menedżerze plików ani w TC... A wiem że on tam jest :D .... No i mam taką prośbę.... Błagam o usunięcie całej zawartości folderu MojaWWW (czy jak to tam ;) )... Są tam dwa foldery oba prosze o skasowanie i jak bym mogła to chciałabym się nauczyć co robić w takich przypadkach (czyli jak samemu naprawić tak feralny błąd)... I obiecuję że odtąd będę bardziej uważną blndynką :D

---------- 08:40 ----------

No tak w swojej nieskończonej mądrości blondynki nie napisałam nawet jakie jest moje konto (czyżbym liczyła na jasnowidztwo Admina :D ).... Moje konto to: monika.cba.pl .... Pozdrawiam...
powinna pomóc zmiana tego moda ręcznie, czyli np. ponieważ nie widzisz tego folderu, mogłabyśwydac komendę chmod 755 Monika będąc w głównym katalogu i to powinno pomóc

a może chmod 755 * by pomogło ? ogólnie nadal możesz zmieniać prawa do tego katalogu - zabrałaś sobie prawa do odczytu, zapisu i oglądania, ale praw do zmiany na szczęście sobie zabrać nie możesz :) tylko że poniewaz katalogu nie widzisz, to musisz to wykonać w ciemno

a tym razem katalog wyczyściłem, :)

a do blondynki sporo Ci brakuje, nie dość że spróbowałaś użyć i filemenadżera i TC, to jeszcze sama się zorientowałaś że nie podałaś nazwy konta ;) nie tak źle
moniczka6
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2005, 09:28:54
Płeć: Niewybrana

Post autor: moniczka6 »

Dziekuję więc ślicznie i na drugi raz takiego błedu nie popełnię.... :) A do blondynki rzeczywiście troszkę mi brakuje bo jestem brunetką (ale wstyd mi było się przyznać ;) ).... Pozdrawiam i jeszcze raz WIELKIE DZIEKI
ODPOWIEDZ