Problem z założeniem konta

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
marek
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2006, 21:49:09
Lokalizacja: Otwock
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

odp. problem z założeniem konta na cba - nie na forum

Post autor: marek »

fuma pisze:o jakie konto chodzi ? (na drugi raz polecam przeczytac regulamin dzialu)
chodzi o konto www.lksdromader.cba.pl

Przed chwilą jeszcze raz wypełniłem formularz rejestracyjny i w punkcie 3 - koniec rejestracji dostałem wiadomość

Dziękujemy za założenie konta na cba.pl! Właśnie została wysłana na Twój adres wiadomość, w której znajdziesz szczegóły dotyczące aktywacji konta. Gdyby wiadomość nie dotarła do Ciebie w przeciągu 24 godzin, zapraszamy na forum, gdzie będziemy mogli pomóc rozwiązać ten problem.

kiedyś nie było takich problemów - po rejestracji w ciągu paru minut na swojej skrzynce pocztowej dostałem linka zwrotnego - teraz coś się zepsuło - dlatego pytam -
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

a gdzie masz konto email ?
marek
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2006, 21:49:09
Lokalizacja: Otwock
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: marek »

fuma pisze:a gdzie masz konto email ?
na onecie dromader.chrzastow@op.pl

ale nie widzę związku? co ma wspólnego moje konto email? może być na onecie lub na wirtualnej albo zupełnie nie w Polsce
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

marek pisze:ale nie widzę związku?
juz tlumacze:
pewne serwery blokuja emaile z cba.pl albo dostarczaja ze sporym opoznieniem. Mozliwe ze twoj serwer emailowy nalezy do jednych z nich
marek
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2006, 21:49:09
Lokalizacja: Otwock
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: marek »

fuma pisze:
marek pisze:ale nie widzę związku?
juz tlumacze:
pewne serwery blokuja emaile z cba.pl albo dostarczaja ze sporym opoznieniem. Mozliwe ze twoj serwer emailowy nalezy do jednych z nich
spróbuj sam zarejestrować (dla mnie) to konto lksdromader.cba.pl podaj jakieś tam dane - ja je pozniej zmienię na swoje i podaj swój serwer emailowy - będę ci wdzięczny jeśli ci się uda

ja już mam swoje konto i tam mam podany serwer onetu i wszystko jest i było OK - a to konto chciałem zarejestrować dla brata bo jeszcze sam nie potrafi no i skucha - coś musi być nie tak z jakimś skryptem na serwerze lub bazie bo jeśli np. zarejestrowałem stronę 15 min temu to przy ponownej rejestracji na tą samą nazwę serwer powinien mi zwrócić bląd że taka strona już jest zajęta i czeka do aktywacji albo jakiś taki inny post - nie uważasz?
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

marek to nie jest blad, tylko ograniczenie skryptu. Konta tobie zalozyc nie moge, bo nie mam wolnych emaili. Waloz sobie email na onecie albo i wtedx sprobuj.
Awatar użytkownika
HighVoltage
Posty: 580
Rejestracja: 20 wrz 2005, 11:05:55
Strona na CBA.pl: http://www.altyzm.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768
Kontakt:

Post autor: HighVoltage »

marek wysłałem Ci prywatną wiadomość z danymi - oczywiście wszysko trwało minuty może dwie.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

a poczta na onecie nie padła? kilka osób mających konta na onecie coś mówiło o tym, że im poczta nie działa (bez związku z cba)

ale może już naprawili albo to nie dotyczyły wszystkich? w każdym razie onet miał jakieś poważne problemy z pocztą chyba.
przytulanek81
Posty: 115
Rejestracja: 01 wrz 2005, 23:47:47
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: przytulanek81 »

na onecie są straszliwe lagi z mailami, czasem po kilku godzinach/dniach dochodzi wiadomość.
Zapraszamy do strony z opisami do gg www.statusek.xorg.pl/index.html
ODPOWIEDZ