problem z subdomenami

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Mania
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2005, 10:47:54
Płeć: Niewybrana

problem z subdomenami

Post autor: Mania »

Bardzo proszę o pomoc w następujacej sprawie:
założyłam sobie konto na cba.pl i chciałabym mieć jedną stronę główną na której będą linki do kolejnych stron tematycznych. Na te strony tematyczne założyłam sobie dwie subdomeny. Nie wiem gdzie mam wgrać zawartość strony która ma być pod jedną z subdomen. Strona główna to: site.cba.pl natomiast subdomena o którą mi chodzi to: uczelnia. Pliki owej stronki wgrałam do katalogu: uczelnia/TwojaWWW ale stronki nie widać :(
Przepraszam z góry za nieprofesjonalny język i czekam na jakąkolwiek wskazówkę.

Pozdrawiam
Mania
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: problem z subdomenami

Post autor: juice »

Mania pisze:Bardzo proszę o pomoc w następujacej sprawie:
założyłam sobie konto na cba.pl i chciałabym mieć jedną stronę główną na której będą linki do kolejnych stron tematycznych. Na te strony tematyczne założyłam sobie dwie subdomeny. Nie wiem gdzie mam wgrać zawartość strony która ma być pod jedną z subdomen. Strona główna to: site.cba.pl natomiast subdomena o którą mi chodzi to: uczelnia. Pliki owej stronki wgrałam do katalogu: uczelnia/TwojaWWW ale stronki nie widać :(
Przepraszam z góry za nieprofesjonalny język i czekam na jakąkolwiek wskazówkę.

Pozdrawiam
Mania
Wszystko działa jak należy, nie podmieniła Pani pliku index.html. Trzeba wgrać swój żeby móc zobaczyć stronę :)
Mania
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2005, 10:47:54
Płeć: Niewybrana

Post autor: Mania »

Dziękuję za szybką odpowiedź :-)
Kamień spadł mi z serca bo już myślałam że coś nieźle namieszałam.
Teraz nie mam dostępu do pliku który ma się tam znaleźć ale jak tylko wrócę z pracy do domku to podmienię.

Jeszcze raz Wielkie Dzięki !!!
ODPOWIEDZ