Problem z serwerami

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
mskibinska84
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2019, 19:25:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1680x1050

Problem z serwerami

Post autor: mskibinska84 »

Szanowni Państwo, kiedy naprawią Państwo problem z serwerami? Dziś przed południem nie miałam dostępu do mojej strony ewamlynarczyk.pl z powodu komunikatu "err connection timeout". Zgłaszałam problem. Po 12 zostało to naprawione. Ale problem wrócił po 20.00 Najpierw błąd 502 przy próbie dostępu do bazy danych, na FTP w ogóle nie było katalogu z moją stroną. Error establishing a database connection. Teraz moja strona jest PUSTA - biały ekran. Nic na niej nie zmieniałam. A przy próbie zalogowania do wordpressa pojawia się to:
"Warning: require(/profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-includes/block-template-utils.php): failed to open stream: Bad message in /profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-settings.php on line 181
Warning: require(/profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-includes/block-template-utils.php): failed to open stream: Bad message in /profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-settings.php on line 181
Fatal error: require(): Failed opening required '/profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-includes/block-template-utils.php' (include_path='.:/opt/php74u/lib/php') in /profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-settings.php on line 181
Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on null in /profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-includes/l10n.php:806 Stack trace: #0 /profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-includes/l10n.php(900): load_textdomain('default', '/profiles/m/ms/...', 'pl_PL') #1 /profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-includes/class-wp-fatal-error-handler.php(47): load_default_textdomain() #2 [internal function]: WP_Fatal_Error_Handler->handle() #3 {main} thrown in /profiles/m/ms/msk/mskibinska84/ewamlynarczyk.pl/wp-includes/l10n.php on line 806"

Kiedy to Państwo naprawią :(
robindian
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2019, 17:11:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1708x960

Problem z serwerami

Post autor: robindian »

Dobry wieczór,
Podpinam się pod temat, ponieważ mam podobny problem. Wczoraj jeszcze aktualizowałem dane na stronie, dodawałem pliki, a dziś nie wyświetla się nic. Po zalogowaniu się na konto FTP ku mojemu zdziwieniu nie ma plików! Nie działają też subdomeny. Kiedy ów problem zostanie naprawiony? Wczoraj wszystko działało, a dziś strony nie wyświetlają się. Chcąc zaktualizować stronę, bo robię to praktycznie codziennie, zalogowałem się na FTP i brak plików. Nie ma nic co do tej pory wykonałem. Proszę o przywrócenie funkcjonalności domeny speedwayfansite.com wraz ze wszystkimi jej domenami.
mskibinska84
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2019, 19:25:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1680x1050

Problem z serwerami

Post autor: mskibinska84 »

Ech, strona wciąż jest pustą kartą, a - dla odmiany - po próbie zalogowania się do Wordpressa (wp-admin) wyskakuje to: "Serwer ewamlynarczyk.pl odrzucił połączenie.
Wypróbuj te rozwiązania:
Sprawdź połączenie
Checking the proxy and the firewall
ERR_CONNECTION_REFUSED".

Mam nadzieję, że nasze obie strony niebawem zaczną prawidłowo działać. CBA, tyle lat korzystam z Waszych usług... :(
proquiz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2015, 14:44:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Problem z serwerami

Post autor: proquiz »

Moja strona cyfrowydom.cba.pl nie działa. Nie mogę się zalogować również przez ftp. Konto opłacone i ważne
wymianadanych
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 09:37:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 2560x1440

Problem z serwerami

Post autor: wymianadanych »

Raczej wiele stron nie działa, więc znowu padł serwer. U mnie to samo 6-ego po 12 działało do 21. i dzisiaj dalej nic. A support chyba w weekend nie działa. Pomimo że serwery są potrzebne każdego dnia.
wmzszach
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2017, 21:53:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1200x1600

Problem z serwerami

Post autor: wmzszach »

Zgadza się, sporo stron nie działa. FTP też nie działa.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Problem z serwerami

Post autor: endriu888 »

Witam
Obecnie mamy problem po stronie naszego providera i staramy się jak najszybciej przywrócić usługi do działania. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
indicasativa
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 06:46:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Problem z serwerami

Post autor: indicasativa »

U mnie teraz wszystko działa git (nie sprawdzałem regularnie)
proquiz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2015, 14:44:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Problem z serwerami

Post autor: proquiz »

endriu888 pisze: 08 paź 2023, 09:25:23 Witam
Obecnie mamy problem po stronie naszego providera i staramy się jak najszybciej przywrócić usługi do działania. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
Czy nasze strony zostaną naprawione? Moja strona cyfrowydom.cba.pl nadal nie działa.
Mam jakieś komunikaty na swojej stronie:
CRITICAL_ERROR:
Line 378 /profiles/p/pr/pro/proquiz/cyfrowydom.cba.pl/class2.php

Error reported as: [3]: Core settings saved - backup made active.
CRITICAL_ERROR:
Line 380 /profiles/p/pr/pro/proquiz/cyfrowydom.cba.pl/class2.php

Error reported as: [4]: No core backup found. Check that your database has valid content. If not, please run the Reset_Core utility to rebuild your core settings.
After rebuilding your core please save a backup from the admin/sql screen.
Kiedy realna szansa na przywrócenie strony?
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Problem z serwerami

Post autor: endriu888 »

witam

problemy techniczne proszę zgłaszać na obsluga(malpa)cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
proquiz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2015, 14:44:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Problem z serwerami

Post autor: proquiz »

U mnie juz wszystko dziala. cyfrowydom.cba.pl
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Problem z serwerami

Post autor: endriu888 »

witam

temat do zamknięcia.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany