problem z poczta

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
sieja.info
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2005, 01:50:17
Płeć: Niewybrana

problem z poczta

Post autor: sieja.info »

Witam. Zalozylem konto w cba.pl wyglad ekstr warunki tez dogodne. wyslalem maila na konto w wp.pl switnie doszlo lecz jak odpisalem na tego maila niestety mail nie doszedl spowrotem :(
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: problem z poczta

Post autor: juice »

sieja.info pisze:Witam. Zalozylem konto w cba.pl wyglad ekstr warunki tez dogodne. wyslalem maila na konto w wp.pl switnie doszlo lecz jak odpisalem na tego maila niestety mail nie doszedl spowrotem :(
ale bez błędu? to może lagi na wp? ;) i dojdzie?

p.s. w logach nie ma żadnego połączenia serwera wp pocztowego do nas, więc spróbuj z innego wysłać.
sieja.info
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2005, 01:50:17
Płeć: Niewybrana

Post autor: sieja.info »

ok dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie. Mam zarejestrowana domene sieja.info(jedna z kilku) moglbym ja podpiac jako alias do strony ?
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

sieja.info pisze:ok dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie. Mam zarejestrowana domene sieja.info(jedna z kilku) moglbym ja podpiac jako alias do strony ?
myślałem, że właśnie o niej mówiłeś mając na myśli problemy z pocztą, bo takie konto o nazwie sieja.info już przecież masz u nas?

wrzuć po prostu stronę na to konto, wszystko jest opisane na www.cba.pl/news.html itd.

o jaką formę aliasu i do której strony, to nie wiem o co chodzi. np. chciałbys mieć sieja.cba.pl które by wskazywało na sieja.info itp. ?
ODPOWIEDZ