Problem z logowaniem na ftp-a

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Gość
Płeć: Niewybrana

Problem z logowaniem na ftp-a

Post autor: Gość »

Jak w temacie, brak mozliwosci zalogowania sie na ftp-a, mimo zalozenia 3 kont ftp za kazdym razem wywala bledne haslo. Przez total cmd ten sam problem... i co dalej ?
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

jest problem z serwerem ftp, powinno ruszyć za ok. 30 minut (mam nadzieję...)

UPDATE: nawet nam się szybciej udało, już działa poprzez zewnętrznego klienta FTP jak total commandera czy innego.

przypominam że login ma pełną postać czyli np. "konto@user.cba.pl" jest loginem, a serwer to po prostu cba.pl

niestety nadal są problemy z tym interfejsem przez www ...
KRZYzaK
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2005, 12:14:52
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: KRZYzaK »

chyba jednak nie dziala...
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

ponieważ są problemy to wyłączyłem doklejanie jakichkolwiek reklam...

dopóki tego wszystkiego nie uporządkujemy to nie będzie żadnych.

próbujemy postawić tego ftp, ale niestety nie chce współgrać z filemenagerem

mam nadzieję że to dzisiaj wszystko ruszy

to w zasadzie pierwszy dzień działania, więc wybaczcie wszystkie błędy :)
KRZYzaK
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2005, 12:14:52
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: KRZYzaK »

Zycze powodzenia, walczcie...
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: kontra »

FTP już chyba działa, bo nie ma żadnych problemów z dostępem do niego. Mam też pytanko - jako, że dzisiaj zarejestrowałem się na cba.pl jak dostać się na FTP poprzec Total Commandera. Chodzi mi co trzeba powpisywać w okienka - nazwa hosta (ftp.cba.pl?), nazwa użytkownika (konto@user.cba.pl?), hasło (moje hasło do FTP, które ustawiłem sobie po zalogowaniu na stronie?).
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

kontra pisze:FTP już chyba działa, bo nie ma żadnych problemów z dostępem do niego. Mam też pytanko - jako, że dzisiaj zarejestrowałem się na cba.pl jak dostać się na FTP poprzec Total Commandera. Chodzi mi co trzeba powpisywać w okienka - nazwa hosta (ftp.cba.pl?), nazwa użytkownika (konto@user.cba.pl?), hasło (moje hasło do FTP, które ustawiłem sobie po zalogowaniu na stronie?).
tak jak napisałeś zadziała :) to jest opisane dosyć ogólnie dla każdego klienta ftp na stronie głównej jak klikniesz na Informacje.

ale tak jak napisaleś zadziała, przy czym serwer możesz podać też cba.pl po prostu. a szczerze mówiąc to cokolwiek byleby się kończyło na cba.pl :)
brod_pl
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2005, 00:45:45
Lokalizacja: Brodnica Rulez:]
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Re: Problem z logowaniem na ftp-a

Post autor: brod_pl »

Anonymous pisze:Jak w temacie, brak mozliwosci zalogowania sie na ftp-a, mimo zalozenia 3 kont ftp za kazdym razem wywala bledne haslo. Przez total cmd ten sam problem... i co dalej ?
==========================================================================================
Witam all Diś coś niedziałą ftp niemoge się zalogować i się czasami stat się niewyświetla tylko error 404 i czy można zainstalować mambo na tych kontach.
Pozdro all
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Post autor: olek »

Ludzie do wszystkich systemów CMS, czyli jPortal, PhpNuke, Mambo, Postnuke oraz do skryptów forum takich jak phpBB2, phpbyPrzemo, Invision Power Board, vBulletin POTRZEBA JEST BAZA MySQL a tej narzie nie ma w ofercie cba.pl chyba że maszz koło 300 wejść dziennie to mozesz się o nią starac. Czytajcie najpierw co pisze admin w regulaminie a potem piszcie bo zaczyna robic sie bałagan
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
ODPOWIEDZ