Problem z domeną

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Daga
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2005, 18:04:26
Płeć: Niewybrana

Problem z domeną

Post autor: Daga »

Jak chce dodać nowy serwer nazw do mojej domeny, to wyskakuje mi komunikat "Host nie jest skonfigurowany dla domeny" ... Co to? Dlaczego mi to wyskoczyło? I w ogole pomocy!!!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: Problem z domeną

Post autor: juice »

Daga pisze:Jak chce dodać nowy serwer nazw do mojej domeny, to wyskakuje mi komunikat "Host nie jest skonfigurowany dla domeny" ... Co to? Dlaczego mi to wyskoczyło? I w ogole pomocy!!!
może by tak więcej informacji ? co to za domena? dodałeś ją tutaj najpierw? na jakie serwery ustawiasz? i w ogoóle o co Ci chodzi?
Daga
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2005, 18:04:26
Płeć: Niewybrana

Post autor: Daga »

Jest napisane w informacji na stronie głownej cba.pl:

Jeśli masz własną domenę, to:

Przy zakładaniu nowego konta z własną domeną, wszystkie informacje niezbęde do wskazania na nasze serwery dns zostają automatycznie dodane. Po założeniu takiego konta, zostaje Ci jedynie wskazać w panelu swojego rejestratora na nasze serwer dns, czyli:

- ns1.cba.pl
- ns2.cba.pl

Wszystkie zasady dotyczące kont w domenie cba.pl są aktualne również dla kont z własną domeną, czyli np. login ftp może wyglądać "michal@mojadomena.pl" jeśli dodasz konto ftp michal i jesteś właścicielem domeny mojadomena.pl

To tak też właśnie zrobiłam - wpisałam w panelu admin mojej domeny (echotygodnia.pl) te dwa adresy dns, a raczej probowałam...i lipa. Wyskakuje mi to o hoscie.

Konto na cba tez mam pod ta własnie domene założone.
kosiak
Posty: 24
Rejestracja: 23 lip 2005, 16:10:40
Płeć: Niewybrana

Post autor: kosiak »

a wpisalas te dns'y w panelu swojej domeny ... pozniej wszystko w panelu cba
i po 72 godzinach powinno zadzialac :P
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

spróbuj raz jeszcze, serwer to dodaje po chwili dopiero. ja widze ze domena sie dodała
ODPOWIEDZ