POMOCY!!!

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Awatar użytkownika
oskarroza
Posty: 150
Rejestracja: 12 lip 2005, 15:11:41
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

POMOCY!!!

Post autor: oskarroza »

Mam problem z moim kontem e-mailowym w serwisie! Nie moge NIC z nim zrobić... ciągle pisze w statusie "nieznany status", a usunąć nie moge.
Wymazałem z tegoż e-maila (admin@oskarrozak.cba.pl) mój adres e-mail bo i tak nie działało, a chciałem zmienić status na zwykły adres e-mail (myślałem, ze w taki sposób to zrobię). Prosze o pomoc!
Obrazek
Szukamy redaktorów do naszego serwisu!
Mo¿e ty nim zostaniesz? Czekamy na ciebie!
Gość
Płeć: Niewybrana

Re: POMOCY!!!

Post autor: Gość »

oskarroza pisze:Mam problem z moim kontem e-mailowym w serwisie! Nie moge NIC z nim zrobić... ciągle pisze w statusie "nieznany status", a usunąć nie moge.
Wymazałem z tegoż e-maila (admin@oskarrozak.cba.pl) mój adres e-mail bo i tak nie działało, a chciałem zmienić status na zwykły adres e-mail (myślałem, ze w taki sposób to zrobię). Prosze o pomoc!
a jak teraz?
Awatar użytkownika
oskarroza
Posty: 150
Rejestracja: 12 lip 2005, 15:11:41
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

!!!

Post autor: oskarroza »

działa! Prze pół dnia nie działało, bo sprawdzałem... czyżbyś był 2 adminem?
Obrazek
Szukamy redaktorów do naszego serwisu!
Mo¿e ty nim zostaniesz? Czekamy na ciebie!
Awatar użytkownika
michalmet
Posty: 94
Rejestracja: 07 lip 2005, 10:03:11
Lokalizacja: Somewhere in Poland....
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: michalmet »

oskarroza pisze:czyżbyś był 2 adminem?
To jest ta sama osoba ;) (tylko, że jako juice sprawdza różne rzeczy na forum, których by nie mógł sprawdzić jako admin)
Forum dla programistów - polecam ;)

www.animavilis.[regulamin forum: punkt 2.13] - strona mojego zespołu 8) wciąÂ¿ w fazie tworzenia...
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

juice = Admin. drugi admin się na forum nie udziela i ogólnie rzadko się dotyka aktualnie do serwera... Także jak się coś popsuje to pewnie to moja wina ;)

w każdym razie, ok. 22 to zaczęło wczoraj działać.

i musze sobie zmienić chyba nicka z Admin na juice, a juice dam na juiceTEST albo coś, bo tak jakoś głupio jak się do mnie zwracacie per Admin :)
Awatar użytkownika
oskarroza
Posty: 150
Rejestracja: 12 lip 2005, 15:11:41
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: oskarroza »

Nie wiedziałem... że admin cba.pl występuje w 2 osobach (tak to zrozumiałem)... teraz już wiem:)
Obrazek
Szukamy redaktorów do naszego serwisu!
Mo¿e ty nim zostaniesz? Czekamy na ciebie!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

oskarroza pisze:Nie wiedziałem... że admin cba.pl występuje w 2 osobach (tak to zrozumiałem)... teraz już wiem:)
to tylko pomyłka, czasem jak coś tesuję na forum zwykłym użytkownikiem, to się po prostu zapominam zalogować na Admina jak odpowiadam na posty. Szczególnie jak akurat mi się udało coś naprawić i spieszę na forum żeby o tym oznajmić ;)
ODPOWIEDZ