pomocy ;/

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Beny
Posty: 27
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:41:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Beny »

BUAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Kez »

Beny twój posty nic nie wnosi do dyskusji, więc zastanów się wpierw nad swoim postem a nie zaśmiecasz forum.
Wracając do tematu szary na cba funkcja przekierowania e-maili jak się nie mylę jest wyłączona.
Obrazek
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: juice »

sz4ry pisze:Eheh. Ja wszystko zrobumiałem co powiedziałeś. Ale słuchaj: założyłem sobie email (na koncie z loginem csak.com) e-mail: sz4ry@csak.com i przychodzą na niego e-maile bez zadnego przekierowywania :\ poprostu wchodze na Poczta przez WWW loguje sie, klikam w Wiadomości i mam :|. Dziwne, nie?
słuchaj, przejdź się po forum i zobacz, że nie każdy musi tłumaczyć swój problem po 20 razy.

napisz dokładnie o co ci chodzi bo mam wrażenie, że nie masz najmniejszego pojęcia o tym wszystkim i strzelasz na chybił trafił (tak samo jak z domeną)

P.S. nie możliwe, abys mogl się TUTAJ logować na login csak.com i odbierać sobie wiadomości, bo domena csak.com nie jest u nas. Albo kłamiesz, albo chodzi ci po raz kolejny o coś innego niż napisałeś.
Beny
Posty: 27
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:41:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: Beny »

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać... Ale on zadaje pytanie w stylu "Czemu moim CD-ROMem nie mogę wypalać płyt?"... Poprostu dawno już nie widziałem takiego zagmatwania.

A wracając do tematu:
Sz4ry, zakładasz konto na CBA.PL to dostajesz adres http www.twojlogin.cba.pl oraz e-mail uzytkownik@twojlogin.cba.pl

O ile użytkowników może być paru, to twojlogin jest tylko jeden. I on nie moze mieć innej końcówki niż CBA.PL, chyba że zapłacisz w jakimś serwisie (coś koło 60 zł za rok) aby ci takową domenę przypisali...

Mam nadzieje że wyraziłem się w miarę jasno... Bo jak nie, to inaczej nie potrafię wytłumaczyć... :?
ODPOWIEDZ