Pomocy.

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Mariusz.
Posty: 12
Rejestracja: 01 sie 2005, 11:39:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600

Pomocy.

Post autor: Mariusz. »

Witam.
Chciałem dodać moją stronę do katalogu TwojaWWW programem Total Comander 6.53 i nie da rady wyskakuje komunikat. Nie mogę utworzyć zdalnego katalogu, a jak wyjdę z folderu TwojaWWW to normalnie mogę wszystko skopiować. Mam jeszcze jeden problem przed korzystaniem z programu Total Comander 6.53 używałem konta FTP po zalogowaniu się, i potem menadżer plików i wszedłem do folderu TwojaWWW , zaznaczyłem index.html po lewej stronie i klikłem w przeglądaj i wybrałem z mojej strony plik index.html, potem kliknołem otwórz i potem upload. Skopiował się plik ale niewiem gdzie i jak go usunąć bo go nie widać, a jak wpisze mój adres strony to wyświetla się główna strona, ale prawie nic na niej nie ma, bo brakuje reszty plików.
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: olek »

ale sie rozpisałes, nie za bardzo wiem o co chodzi, usuń wszystko i wgraj jeszcze raz i podaj adres strony. Albo napisz wyraźniej co jest nie tak
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
Mariusz.
Posty: 12
Rejestracja: 01 sie 2005, 11:39:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600

Post autor: Mariusz. »

Witam.
Chodzi oto że używam programu Total Commander 6.53 do kopiowania plików na serwer gdzie ma być umieszczona moja strona, ale gdy chce przegrać folder do katalogu TwojaWWW na serwerze to wyskakuje komunikat, nie mogę utworzyć zdalnego katalogu.
ODPOWIEDZ