Need Help

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
q3vb
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2005, 22:30:48
Płeć: Niewybrana

Need Help

Post autor: q3vb »

Hi All
Stronę tę znalazłem przypadkowo, ale szczesliwie. Zalozylem konto i stronke juz mam
www.q3vb.cba.pl
Zobaczylem funkcje 25 adresow e-mail,. I teraz mam pytanie Czy jak zaloze osobie konto pocztowe czy ona bedzie mogla zmienic haslo ?? bo jak szukalem takiej opcji nie widzialem.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: Need Help

Post autor: juice »

q3vb pisze:Hi All
Stronę tę znalazłem przypadkowo, ale szczesliwie. Zalozylem konto i stronke juz mam
www.q3vb.cba.pl
Zobaczylem funkcje 25 adresow e-mail,. I teraz mam pytanie Czy jak zaloze osobie konto pocztowe czy ona bedzie mogla zmienic haslo ?? bo jak szukalem takiej opcji nie widzialem.
niestety nie, ty jesteś administratorem swojego konta. nie poszliśmy aż tak daleko żeby nie tylko zautomatyzować konto, ale i zautomatyzowac klientów naszych klientów ;)
q3vb
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2005, 22:30:48
Płeć: Niewybrana

;///

Post autor: q3vb »

---------- 22:36 15.07.2005 ----------

Mam klan i kazdy z klanowiczow chcialby miec ;/// Chcialby ale nie bedzie mial wlasne konto pocztowe z Tagiem klanu pod wlasnym haslem.

---------- 22:39 ----------

Jest taka opcja Zmien haslo wchodze wpisuje nowe haslo powtarzam je i nic ;/ Haslo nie prawidlowe taki komunikat mi sie wyswietla
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: ;///

Post autor: juice »

q3vb pisze:---------- 22:36 15.07.2005 ----------

Mam klan i kazdy z klanowiczow chcialby miec ;/// Chcialby ale nie bedzie mial wlasne konto pocztowe z Tagiem klanu pod wlasnym haslem.

---------- 22:39 ----------

Jest taka opcja Zmien haslo wchodze wpisuje nowe haslo powtarzam je i nic ;/ Haslo nie prawidlowe taki komunikat mi sie wyswietla
wszystko działa, po prostu wpisujesz za krótkie hasło, minimum to 6 znaków, dodam później informację na tej stronie też.

Co do kont - oczywiście że może każdy z klanowiczów mieć konto, po prostu niech ci podadzą nazwę konta i hasło, a ty je pozakładaj im. A jeśli nie chcesz znać ich haseł, to daj im dostęp do swojego konta, niech sami to zrobią. (np. zmien na chwilę hasło i im podaj)

Hasło, powtarzam, możesz zmienić, ale spróbuj podac dłuższe.
ODPOWIEDZ